بازی Microsoft Flight Simulator

بازی Microsoft Flight Simulator میزبان هواپیمای مریا خواهد بود

توسط علی جلیلی در ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۷:۴۲

بازی Microsoft Flight Simulator می‌خواهد هواپیمای Antonov An-225 ملقب به مریا را احیاء کند که سال گذشته در حمله روسیه به اوکراین از بین رفت.

کمپانی مایکروسافت در جدیدترین برنامه پخش زنده توسعه‌دهنده به صورت رسمی اعلام کرد که بازی Microsoft Flight Simulator به عنوان یک محصول شبیه‌سازی پرواز و هواپیمایی قرار است بزرگ‌ترین هواپیمای نابود شده در جهان یعنی Antonov An-225 ملقب به مریا را دریافت خواهد کرد. این هواپیما که در اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی منهدم شد، آخرین مأموریت خودش را در فوریه ۲۰۲۲ انجام داد و ۹۰ تن کیت تست کویید – ۱۹ را از مبدأ چین به مقصد دانمارک رساند.

هواپیمای مریا بر اثر حمله روسیه به فرودگاه آنتونوف در شهر هوستومل که خود هواپیما در آن مستقر بود، منهدم شد. این وسیله ترابری عظیم ابتدا در سال ۱۹۸۵ میلادی روند ساختش آغاز شد و در سال ۲۰۰۱ میلادی به بهره‌برداری رسید. هواپیمای Antonov An-225 مقلب به مریا در بازی Microsoft Flight Simulator به عنوان بخشی از قرارداد صدور مجوزی بین سه کمپانی مایکروسافت، آنتانوف و اینی‌بلیدز در دسترس خواهد بود.

تیم سازنده بازی برای طراحی دقیق این هواپیمای ترابری، از کاپیتانی هواپیمای An-225 یعنی دیمیترو آنتانوف کمک گرفتند و این وسیله هوایی یکی از دقیق‌ترین‌ها در بازی یادشده خواهد بود. بازیکنان بازی Microsoft Flight Simulator در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۲۳ برابر با ۸ اسفند ۱۴۰۱ می‌توانند بسته‌الحاقی این هواپیما را دریافت کنند که قیمت آن بر اساس اعلام رسمی تیم سازنده ۲۰ دلار خواهد بود.

بازی موردبحث ما هم اکنون برای کاربران پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ به نظر شما این ادای احترام بزرگ به حضور هواپیمای مریا در بازی Microsoft Flight Simulator چه پیامی دارد و آیا با استقبال کاربران مواجه می‌شود؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی Microsoft Flight Simulator میزبان هواپیمای مریا خواهد بود”