بازی Among Us VR

فروش بازی Among Us VR از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کرد

توسط علی جلیلی در ۶ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۱:۱۲

بازی Among Us VR بعد از موفقیت‌های نسبی که به دست آورده بود، اکنون به یک نقطه عطف بزرگ رسیده است. این بازی در حال حاضر بیش از یک میلیون نسخه در سراسر دنیا به فروش رسانده و نمونه‌ای از آن برای همه عینک‌های واقعیت مجازی موجود است.

استودیوی بازی‌سازی Innersloth اخیراً اهلام کرده است که بازی Among Us VR به یک دستاورد جدید و بزرگ رسیده و این محصول تاکنون موفق به فروش ۱ میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان شده که در کنار میزان فروش آن، چند واقعیت دیگر نیز توسط تیم سازنده افشاگری شده که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

بر اساس این اعلامیه، از زمام انتشار بازی Among Us VR در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ برابر با ۱۹ آبان ۱۴۰۱ برای عینک‌های واقعیت مجازی، بیش از ۴ میلیون بار با میانگین ۴۴ هزار مسابقه در روز انجام شده است. این بازی همچنین دارای پایگاه برای بازیکنان است که نماینده ۱۱۲ کشور مختلف در آن وجود دارند  و در مجموع ۸۹ میلیون دقیقه وظایف مختلفی از جمله خرابکاری و خیانت انجام شده است.

بازی Among Us VR برای اولین بار در ماه آپریل ۲۰۲۲ میلادی معرفی شد. محصول فوق که در فروشگاه استیم و همچنین فروشگاه‌های متا کوئست و ریفت وجود دارد، تقریباً بر اساس گیم‌پلی همان بازی Among Us اصلی ساخته شده است و بازیکنان را در فضایی قرار می‌دهد که باید شخص خائن را از سایرین تشخیص دهد و نقش منفی مسابقه نیز باید تک به تک هر بازیکن را از زمین مسابقه حذف کند.

بازیکنان در یک سفینه فضایی قرار خواهند گرفت که وظایف مختلفی برای هر کدام از آن‌ها تعریف شده است. با این حال، افراد مثبت و بی گناه برای فرار از قتل، می‌توانند خرابکاری‌هایی انجام داده یا در محیط پنهان شوند تا کار برای شخصیت منفی سخت‌تر شود. بازی Among Us VR همچنین دارای سیستم چت متنی و صوتی است و از بازیکنان بین ۴ تا ۱۰ نفر در یک مسابقه پشتیبانی خواهد کرد.

همچنین این محصول از قابلیت تجربه گیم‌پلی مشترک بین عینک‌های واقعیت مجازی نیز بهره‌مند است که همین می‌تواند به تجربه مشترکتان با دوستان خود کمک کند. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از بازیکنانی هستید که با عینک واقعیت مجازی خود به تجربه این بازی پرداخته بودید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: