صداپیشه جوکر

صداپیشه جوکر دیگر تمایلی به ایفای این نقش ندارد

توسط محسن شجاعی در ۳ بهمن ۱۴۰۱ , ۱۴:۵۰

آقای مارک همیل (Mark Hamill)، بازیگر سرشناس و صداپیشه جوکر در بسیاری از انیمیشن‌ها و بازی‌ها می‌گوید پس از فوت کوین کانروی (Kevin Conroy) دیگر تمایلی به حضور در نقش جوکر ندارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هرچند برای طرفداران مجموعه استاروارز، آقای مارک همیل همیشه به عنوان Luke Skywalker شناخته می‌شود اما، طرفداران کمیک وی را به عنوان جوکر می‌شناسند و حتی معتقدند آقای همیل نقش جوکر را بهتر از لوک اسکایواکر ایفا کرده است. وی وظیفه صداپیشگی دشمن اصلی بتمن را در مجموعه انیمیشنی Batman: The Animated Series، چندین فیلم انیمیشنی با محوریت شخصیت‌های D.C و سه‌گانه بتمن آرکام بر عهده داشت. در واقع می‌توان گفت طرفداران همانقدر که آقای کانروی را به عنوان بتمن می‌شناختند، آقای همیل را به عنوان جوکر پذیرفته بودند.

با تمام این اوصاف، ظاهرا صداپیشه جوکر دیگر تمایلی به ایفا این نقش ندارد. علت اصلی آن نیز فوت آقای کوین کانروی (Kevin Conroy) است. آقای کانروی در پروژه‌های زیادی به عنوان بتمن حضور داشتند و در کنار همیل در تمام پروژه‌هایی که پیشتر به آن‌ها اشاره شد، ایفای نقش کردند. مارک همیل در مصاحبه اخیر خود با رسانه Empire Magazine درباره احتمال حضور مجدد در نقش جوکر گفت:

هر زمانی که به من زنگ می‌زدند و می‌گفتند می‌خواهیم جای شخصیت جوکر حرف بزنی، تنها سوالی که از آن‌ها می‌پرسیدم این بود: “آیا کوین بتمن است؟” و اگر پاسخ آن‌ها مثبت بود. می‌گفتم من هم هستم. ما مثل دو شریک بودیم. مثل لورل و هاردی. حال که دیگر کوین نیست. برای من بتمنی وجود ندارد که بخواهیم جوکرش باشم.

آقای کانروی حدودا دو ماه قبل و پس از مدت طولانی مبارزه با بیماری در سن ۶۶ سالگی درگذشتند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: