آمار فروش God of War Ragnarok

آمار فروش God of War Ragnarok در هفته اول عرضه بیش از ۵.۱ میلیون نسخه است

توسط محسن شجاعی در ۳ آذر ۱۴۰۱ , ۱۸:۳۳

به گفته سونی آمار فروش God of War Ragnarok در هفته اول عرضه بیش از ۵.۱ میلیون نسخه است و بدین ترتیب محصول جدید سانتامونیکا به پرفروش‌ترین بازی انحصاری پلی استیشن در هفته عرضه تبدیل می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی پیش بازی گاد آو وار رگناروک روانه بازار شد و می‌توان گفت توانست در سطح انتظارات و هایپی که از زمان معرفی ایجاد کرده بود، ظاهر شود. این عنوان میانگین نمرات کم‌نظیری را از نقدهای منتقدان سراسر دنیا دریافت کرد و بیشترین تعداد نامزدی را برای دریافت جوایز مراسم The Game Awards 2022 را از آن خود کرد. طبیعی است که از نظر تجاری نیز عملکرد محصول جدید سانتامونیکا جالب توجه باشد و ثبت رکوردهای مختلف توسط این بازی قابل پیشبینی بود.

سونی با انتشار یک توئیت اعلام کرد آمار فروش God of War Ragnarok در هفته اول عرضه بیش از ۵.۱ میلیون نسخه است و بدین ترتیب این بازی به عنوان پرفروش‌ترین بازی انحصاری پلی استیشن در هفته اول عرضه شناخته می‌شود. نسخه قبلی مجموعه توانسته بود در هفته اول عرضه بیش از ۳.۱ میلیون نسخه بفروشد. پیش از گاد آو وار رگناروک این رکورد در اختیار بازی The Last of Us Part II بود. محصول ناتی داگ در هفته عرضه بیش از ۴ میلیون نسخه به فروش رفته بود.

بازی گاد آو وار رگناروک هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس است. به گفته کارگردان بازی بعید است DLC داستانی برای این عنوان ساخته شود و مخاطبان باید به تجربه محتوای فعلی بسنده کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: