DLC بازی God of War Ragnarok

DLC بازی God of War Ragnarok عرضه نمی‌شود

توسط محسن شجاعی در ۲ آذر ۱۴۰۱ , ۱۷:۵۸

آقای اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان گاد آو وار رگناروک می‌گوید نباید چندان روی عرضه محتوای جدید برای بازی حساب کرد و در نتیجه بعید است DLC بازی God of War Ragnarok عرضه شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تمامی طرفداران مجموعه گاد آو وار به خوبی می‌دانند که بازی گاد آو وار رگناروک پایان حماسه نورس بود و سازندگان از مدت‌ها پیش از عرضه بازی این مسئله را روشن کرده بودند. هرچند مسیر بازی نیز تا انتها به گونه‌ای طی می‌شود که خط داستانی آغاز شده در بازی God of War 2018 جمع بندی شود اما، هنوز برخی پرسش‌های ایجاد شده بی پاسخ مانده‌اند و طرفداران امیدوار بودند پاسخ این پرسش در یک محتوای اضافی برای بازی مشخص شود اما، ظاهرا باید آن را به بازی آینده احتمالی واگذار کرد.

آقای اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان گاد آو وار رگناروک می‌گوید نباید چندان روی عرضه محتوای جدید برای بازی حساب کرد و در نتیجه بعید است DLC بازی God of War Ragnarok عرضه شود. ایشان اخیر با کانال یوتیوب  Kinda Funny مصاحبه‌ای داشتند و زمانی که از ایشان سوال شد چه زمانی منتظر عرضه DLC داستانی برای گاد آو وار رگناروک باشیم، پاسخ دادند: “نمی‌دانم! این بازی به نوبه خود به اندازه کافی بزرگ است و فکر می‌کنم ما هر آن چیزی که لازم بود را در بازی اصلی قرار دادیم. من اگر جای شما بودم چندان روی آن حساب باز نمی‌کردم.”

بازی God of War Ragnarok هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4 و PS5 در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: