دو بازی جدید Crash Bandicoot

شایعه: دو بازی جدید Crash Bandicoot در دست ساخت هستند

توسط محسن شجاعی در ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ , ۱۳:۴۰

اکانت معروف TheRealInsider@ در توئیتر اخیرا مدعی شده دو بازی جدید Crash Bandicoot در دست ساخت هستند و هنوز زمان زیادی تا رونمایی آن‌ها باقی مانده. این اینسایدر به لطف پیشبینی‌های دقیق و درست خود، از اعتبار خوبی برخوردار است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.بدون شک شخصیت کرش یکی از مشهوترین و محبوب‌ترین شخصیت‌ها در تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی است و مخاطبان زیادی کودکی را با تجربه بازی‌های مجموعه Crash Bandicoot سپری کرده‌اند. پس از چندین سال غیب و سکوت خبری، اکتیویژن در سال ۲۰۱۷ سه‌گانه اصلی مجموعه را که ناتی داگ برای کنسول پلی استیشن ۱ عرضه کرده بود را در قالب یک ریمیک روانه بازار کرد. پس از آن ریمیک Crash Team Racing نیز با استقبال گرم مخاطبان و منتقدان و همراه بود و استودیو Toys for Bob با Crash Bandicoot 4: It’s About Time نشان داد خواسته طرفداران قدیمی این مجموعه را به خوبی درک کرده و در جلب رضابت آن‌ها مهارت دارد. با تمام این تفاسیر ظاهرا ناشر از فروش این بازی‌ها راضی نبوده و مطابق گزارش‌ها بار دیگر اکتیویژن این آی‌پی را رها کرده‌است.

خبر خوب برای طرفداران این است که اینسایدرها و افراد سرشناس رسانه نظر دیگری دارند اکانت معروف TheRealInsider@ که به لطف پیشبینی‌های دقیق و درست خود، از اعتبار خوبی برخوردار است، در پاسخ به پرسش یکی از کاربران مبنی بر ساخته شدن بازی جدید Crash Bandicoot گفت: “دو بازی جدید کرش در دست ساخت هستند.”
البته این اولین باری نیست که شایعه ساخته شدن نسخه جدید مطرح می‌شود، چندی از رسانه‌های معتبر و شناخته شده از مدت‌ها قبل خبر ساخته شدن یک بازی چند نفره در جهان کرش را اعلام کرده بودند. TheRealInsider@ مشخص نکرد ژانر این دو بازی مرموز چه خواهد بود.

مشخص نیست وظیفه ساخت این دو نسخه جدید به کدام تیم سپرده شده است. استودیو سازنده Crash Bandicoot 4: It’s About Time، اکنون وظیفه پشیتبانی و کمک به تولید محتوا برای وارزون را بر عهده دارد و با توجه به اولویت اکتیویژن مبنی بر ساخت و عرضه بازی‌های Call of Duty، صحت این اخبار در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: