بازی Beyond Good and Evil 2 یوبیسافت

بازی Beyond Good and Evil 2 یوبیسافت سال‌ها با انتشار فاصله دارد

توسط مهدی امارلو در ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ , ۱۴:۳۵

مسیر توسعه و ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 همواره با شایعات و گزارش‌های مختلفی همراه بوده است. در سال ۲۰۲۰، میشل آنسل (Michel Ancel)، کارگردان بازی، صنعت بازی و این پروژه در دست ساخت را به طور کامل ترک کرد. و اعلام کرد که این پروژه “بسیار خوب پیش می رود”. از آن زمان دو سال می‌گذرد ولی همچنان خبری جز در دست ساخت بودن این بازی، به صورت رسمی منتشر نشده است. خبری از تام هندرسون (Tom Henderson) در ماه گذشته از رسیدن بازی به پلی‌تست خارجی به انتشار رسید. به همراه آن تصاویری از این بازی نیز به صورت غیر رسمی منتشر شد. این تصاویر بازی را بسیار ناقص‌تر و ضعیف‌تر از گیم‌پلی منتشر شده از یوبی‌سافت در دسامبر ۲۰۱۸ نشان می‌دادند. در این باره هندرسون در گزارش جدیدی در Exputer گفت: «با توجه به تصاویر جدید اینطور بنظر می‌رسد که بازی از آن زمان به بعد دچار بازسازی و بازنگری شده است».

تام هندرسون از منابع خود می‌نویسد؛ بازی همچنان از مراحل پایانی خود دور است و ضعف  کارگردانی دارد. منبعی دیگر نیز از تجربه‌اش از بازی می‌‌گوید (هیچ نمی‌دانستم در بازی مشغول چه‌ کاری هستم). هندرسون این نقدها و گزارش‌ها را منطقی می‌خواند چرا که اخیرا سارا آرلانو (طراح روایت بازی World of Warcraft) خود را سرپرست نویسندگان این بازی معرفی کرد. این خبر نشان می‌دهد که داستان بازی همچنان نیاز به طراحی و تغییر دارد.

با توجه به تصاویر منتشر شده، بازیکنان می‌توانند شخصیت خود را در بازی بسازند و یا مدل‌های آماده را شخصی‌سازی کنند. تا کنون دو نوع مثال از این ویژگی منتشر شده که یکی مدل کوسه‌ای شکل و دیگری به شکل پاندا مشاهده شده‌ است. این دو مدل‌ می‌توانند گزینه‌های خوبی برای شخصی‌سازی و شروع بازی باشند.

یوبی‌سافت قرار است که در تاریخ ۱۹ شهریور (۱۰ سپتامبر) رویداد نمایشگاهی جدیدی را به نمایش بگذارد. اما هنوز مشخص نیست که آیا این رویداد Beyond Good and Evil 2 را به نمایش می‌گذارد یا خیر. با توجه به پلی‌تست اخیر احتمال اینکه شاهد تریلر یا خبری از بازی باشیم بالا است اما تاکنون هیچ شایعه یا گزارشی این احتمال را پشتیبانی نکرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: