بازی High on Life

بازی High on Life در افتتاحیه گیمزکام نمایش خواهد داشت

توسط اتابک سلیمی زاده در ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ , ۰۸:۴۶

بازی شوتر اول شخص High On Life که توسط استودیوی Squanch Games و خالق ریک و مورتی در حال ساخت است، در مراسم افتتاحیه نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۲ نمایش داده خواهد شد.

High On Life یکی از بازی‌هایی بود که اوایل سال جاری در کنفرانس‌های ایکس باکس و بتسدا نمایش داده شد و به علت خاص بودن و داشتن طنز منحصر به فرد خود بسیار مورد توجه قرار گرفت. زمان عرضه بازی ۲۵ اکتبر ( ۳ آبان ) اعلام شده است. از زمان معرفی آن، جزئیات بیشتری درباره بازی منتشر نشده اما اکنون می‌دانیم که در گیمزکام پیشرو که بین ۱ تا ۶ شهریور برگزار خواهد شد به طور مفصل نمایشی از این بازی خواهیم دید. مراسم افتتاحیه یا Opening Night Live تقریبا دو ساعت خواهد بود و بیش از ۳۰ بازی در آن نمایش داده خواهد شد. از جمله بازی‌هایی که گفته شده در افتتاحیه نمایش داده می‌شوند می‌توان به Sonic Frontiers اشاره کرد.

به گفته جف کیلی تهیه کننده مراسم گیمزکام ۲۰۲۲، شاهد غافل‌گیری‌های زیادی خواهیم بود و بدون شک یک ماه پر از هیجان را گیمرها پشت سر خواهند گذاشت. لازم به ذکر است که بازی High on Life قرار است برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه شود و در روز عرضه روی سرویس گیم پس قابل بازی است. نظر شما در مورد بازی جدید خالق Rick and Morty چیست؟ نمره این بازی را بین چه بازه‌ای پیشبینی می‌کنید؟نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: