sonic frontiers

Sonic Frontiers به گیمزکام می‌آید

توسط اتابک سلیمی زاده در ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ , ۰۹:۳۳

جف کیلی و سگا اعلام کرده‌اند که در شب افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۲ نمایش جدیدی از بازی سونیک فرانتیرز (Sonic Frontiers) پخش خواهد شد.

مراسم Opening Night Live به میزبانی جف کیلی در تاریخ ۲۳ آگوست (۱ شهریور) برگزار می‌شود که بیش از ۳۰ تریلر در آن نمایش داده خواهد شد. این مراسم ۲ ساعت طول می‌کشد و قرار است توسعه دهندگان زیادی در آن حضور داشته باشند. یکی از بازی‌های مورد انتظار مراسم بدون شک بازی Sonic Frontiers از کمپانی سگا است که به صورت مفصل در مراسم به آن پرداخته خواهد شد.

از دیگر بازی‌هایی که حضورشان در Gamescom Opening Night Live تایید شده است، می‌توان به عنوان جدید توسط Unknown Worlds و D-Pad Studio اشاره کرد. در همین حال، اخیراً مایکروسافت نیز لیست برخی از بازی‌هایی که در مراسم نمایش حتمی خواهند داشت را اعلام کرده است که شامل بازی‌های  Pentiment، Grounded، A Plague Tale  می‌شود.

گیمزکام قرار است از  ۲ تا ۶ شهریور در شهر کلن آلمان برگزار شود و لازم به ذکر است که سونی، نینتندو، اکتیویژن بلیزارد و تیک-تو اعلام کردند که در گیمزکام ۲۰۲۲ حضور نخواهند داشت.

نسخه جدید سونیک سکوباز محبوب سگا دارای جهانی باز و ویژگی‌های جدیدی خواهد بود و احتمالا در ماه آبان برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: