برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل

توسط واحد تبلیغات در ۲۲ تیر ۱۴۰۱ , ۱۸:۴۸

از دست دادن حساب می تواند بسیار مشکل ساز باشدچه روی دستگاه تلفن همراه یا رایانه شخصی یا کنسول، برای بازیکنی که به طور منظم در یک بازی فعال هستند و زمان قابل توجهی را صرف بازی کرده اند، از دست دادن حساب برای همیشه می تواند آنها را از نظر ذهنی خراب کندگاهی اوقات به دلیل مشکلی که در سمت توسعه دهنده وجود دارد و گاهی اوقات به دلیل تقصیر خود بازیکن اتفاق می افتدامروزه، بازیکنان کالاف دیوتی موبایل اغلب با همین مشکل روبرو هستند؛ بنابراین اگر شما جزو افرادی هستید که حساب COD Mobile خود را از دست داده‌اند، نحوه بازیابی حساب را توضیح خواهیم دادهمچنین نحوه جلوگیری از از دست دادن حساب ها را مورد بحث قرار خواهیم داد.

خیالتون راحت راحت! قیمت سی پی کالاف دیوتی موبایل در بهترین سایت خرید سی پی کالاف گیم سیتی بسیار ارزان نسبت به بقیه فروشگاه ها است. جالب است بدانید برای خرید سی پی کالاف ارزان شما میتوانید فقط با پرداخت ۲۵ هزارتومان صاحب ۸۰ سی پی بشید ! تازه برای خرید تعداد بالاتر هم شامل تخفیف پلاکانی خواهید شد پس از خرید خود در گیم سیتی لذت ببرید.

همه چیز در مورد کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی یک بازی تیراندازی بسیار محبوب است که توسط Activision ساخته شده استهنگامی که از COD استفاده می کنید، گزینه ای برای ایجاد یک حساب بازیکن برای ذخیره تمام پیشرفت های شما وجود دارد؛ بنابراین، تمام دستاوردها، ارتقاء سطح، رتبه بندی، خریدها و به طور کلی پیشرفت بازی شما در حساب شما ذخیره می شوداگر ناگهان حساب خود را از دست بدهید چه؟ دلیل هر چه باشد، حساب شما حذف شده است، ممکن است دسترسی به حساب خود را از دست داده باشید یا یک نقص فنی ممکن است باعث از کار افتادن حساب شما شده باشداین ممکن است بسیار مشکل ساز باشد، به خصوص اگر واقعاً در بازی خود پیشرفت کرده باشیدهمه چیزهایی را که به دست آورده اید از دست خواهید داد و باید دوباره از صفر شروع کنیدبنابراین، چه کسی می توانید حساب تلفن همراه COD خود را بازیابی کنید؟

چگونه از گم شدن حساب کالاف دیوتی موبایل جلوگیری کنیم؟

هنگامی که بازیکنی برای اولین بار وارد بازی می شود، این گزینه را دریافت می کند که به عنوان مهمان بازی کند یا از ورود به سیستم فیس بوک یا ورود به سیستم Google Play استفاده کندبسیاری از بازیکنان ندانسته به آن اهمیت نمی دهند و برای ورود به سیستم مهمان می رونداین اولین اشتباه بزرگی است که انجام می دهند.

هنگامی که شخصی از ورود مهمان استفاده می کند، اگر اطلاعات بازی به نحوی حذف شود یا بازی را دوباره نصب کند، پیشرفت خود را کاملا از دست می دهداین بدان معناست که آنها نمی توانند حساب قدیمی را بازیابی کنندهر کاری که انجام می دهند، پیشرفت برای همیشه از بین می رود؛ بنابراین، ابتدا از فیس بوک یا گوگل پلی برای محافظت از پیشرفت استفاده کنیددر این صورت، اگر بازیکن بازی را دوباره نصب کند، داده ها ذخیره می شوند و می توانند به حساب قدیمی خود وارد شوند.

روشی برای برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل

اگر قبلا حساب های فیس بوک یا گوگل پلی خود را به کالاف دیوتی موبایل مرتبط کرده اید، این روش برای شما مناسب استهمانطور که حساب های رسانه های اجتماعی خود را با کالاف مرتبط کرده اید، پیشرفت بازی شما به صورت دوره ای با آن حساب به روز می شود؛ بنابراین، حتی اگر به طور ناگهانی برنامه خود را حذف کنید، به احتمال زیاد می توانید تمام پیشرفت خود را بازگردانیدهمین امر در مورد تغییر به دستگاه جدید نیز صدق می کند؛ بنابراین، اگر از ورود مهمان خود استفاده می کنید، این روش برای شما مناسب نیستمی توانید به سراغ روش های دیگری که در زیر ذکر شده است بروید.

در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

  • ابتدا به تنظیمات تلفن همراه خود بروید.

  • به بخش My Apps برویدپس از ورود به آنجا، COD Mobile را پیدا کرده و انتخاب کنید.

  • به پایین اسکرول کنید و تمام اطلاعات کاربری خود را خواهید دید

  • تمام داده های کاربر و داده های حافظه پنهان را پاک کنید و از تنظیمات تلفن همراه خود خارج شوید.

  • اکنون، COD Mobile را حذف نصب کنید.

  • پس از این کار به پلی استور رفته و دوباره آن را نصب کنید.

  • وقتی به شما امکان استفاده از حساب‌های رسانه‌های اجتماعی داده شد، Login Facebook یا Google Play Login را انتخاب کنید (هر حسابی که قبلاً پیوند داده‌اید)

خودشههنگامی که کالاف با موفقیت حساب شما را پیوند داد، به طور خودکار تمام پیشرفت های قبلی شما را دانلود می کنداگر این روش برای شما کار نمی کند، می توانید روش بعدی ذکر شده در زیر را بررسی کنید.

چگونه حساب از دست رفته را در Call of Duty Mobile بازیابی کنیم؟

در برخی موارد نادر، بازیکنان حتی اگر لاگین فیسبوک یا گوگل پلی داشته باشند، اطلاعات حساب خود را از دست می دهندطبیعی نیست اما نیازی به وحشت نیستدر این صورت، بازیکنان باید با پشتیبانی Activision تماس بگیرندپشتیبانی اطمینان حاصل می کند که شخصی که به دنبال بازیابی اطلاعات است، مالک واقعی است و سپس اقدام می کند؛ بنابراین بازیکنان باید مدرکی در مورد هویت حساب خود داشته باشنداگر از جمله افرادی هستید که حتی پس از ورود به فیس بوک یا گوگل پلی حساب COD Mobile خود را از دست داده اند، می توانید با پشتیبان اکتیویژن در تماس باشید.

ساده ترین راه برای کسب امتیاز COD، خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل است. اگر دیوانه‌ وار عاشق Call of Duty Mobile هستید، برای دریافت اولین دسته از امتیازات COD باید چند نومان خرج کنید. توصیه می کنم برای شروع به کسب امتیاز COD، Season 2 Battle Pass را دریافت کنید. پس از دریافت Battle Pass، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کارهای روزانه و هفتگی را برای رتبه بندی کامل کنید. هرچه ردیف بالاتری را وارد کنید، COD Point های بیشتری کسب خواهید کرد. جهت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از گیم سی تی : https://game30t.com/call-of-duty-mobile-cp/

نتیجه گیری

بنابراین اکنون می دانید که چگونه برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل را انجام دهیدآسان است، اینطور نیست؟ قبل از ورود به بازی، به شما توصیه می کنیم که نکات ما را برای جلوگیری از از دست دادن حساب کالاف خود اعمال کنیداگر این مقاله برای شما مفید است، در نظرات خود دریغ نکنید و از تجربیات خود به ما بگوییداز صبوری شما سپاس گذاریم.

از دست دادن اکانت یک بازی، روی موبایل باشد یا هر دستگاه دیگری، می‌تواند بسیار مشکل‌زا باشد مخصوصاً برای گیمری که زمان زیادی را صرف بازی محبوبش کرده است و اقدام به خرید سی پی کال اف دیوتی کرده باشد. اگر چنین اکانتی برای همیشه از دست برود، ممکن است یک آسیب روانی جدی به گیمر وارد کند. گاهی اوقات توسعه‌دهنده‌ی بازی این مشکل را ایجاد می‌کند و گاهی اوقات از دست رفتن اکانت نتیجه‌ی اشتباه خود بازیکن است. این روزها، این اتفاق در کالاف دیوتی موبایل Call of Duty mobile هم که یکی از بازی‌های موبایلی شوتینگ بسیار معروف است می‌افتد و گاهی پیش می‌آید که بازیکنان کالاف هم اکانتشان را از دست می‌دهند و به دنبال روش‌هایی برای بازگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل هستند.

منبع: game30t

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: