آپدیت نسل نهمی بازی The Crew 2

آپدیت نسل نهمی بازی The Crew 2 تیرماه ۱۴۰۱ منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ , ۰۲:۱۹

پس از گذشت بیش از ۴ سال از عرضه نسخه دوم مجموعه ریسینگ Crew، یوبی سافت اعلام کرد قصد دارد آپدیت نسل نهمی بازی The Crew 2 را تیر ماه سال آینده (جولای ۲۰۲۲) برای کنسول‌های مایکروسافت و سونی عرضه کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی The Crew 2 شاید بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین ریسینگ موجود در بازار نباشد اما، پس از گذشت چهار سال از عرضه بازی این محصول یوبی سافت هنوز جامعه قابل توجه و نسبتا پرجمعیتی از مخاطبان را در اختیار دارد که با علاقه به صورت روزانه مشغول رقابت با یکدیگر می‌شوند. مسلما پشتیبانی مداوم سازندگان از بازی و آپدیت‌های جدید با هدف افزودن محتوا در حفظ جامعه مخاطبان بازی نقش مهمی داشته‌است. اطلاعیه جدید ناشر درباره بازی می‌توان به دلیل تازه و مهم دیگری برای طرفداران بازی برای ادامه تجربه آن محسوب شود.

اکانت رسمی کرو ۲ در توئیتر اخیرا با انتشار یک توئیت اعلام کرد در سال پنجم عرضه بازی، سازندگان همچنان با قدرت قصد دارند از بازی خود پشتیبانی کنند و چندین آپدیت مهم و موثر را در دست ساخت دارند. به عنوان مثال بخشی از این آپدیت‌ها راندن و کنترل کردن اتومبیل‌های بازی را طبیعی‌تر و خوش دست‌تر می‌کند. آپدیت نسل نهمی بازی The Crew 2 نیز اواسط ماه جولای سال ۲۰۲۲ (تیر-مرداد) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود. به واسطه این آپدیت نسخه‌های نسل نهم The Crew 2 با نرخ فریم شصت اجرا می‌شوند.

The Crew 2 هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی اسیتشن ۴، گوگول استدیا و PC در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: