تمامی خریدها در فروشگاه eShop روسیه به حالت تعلیق درآمدند

توسط محسن شجاعی در ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ , ۱۳:۰۹

به گزارش بسیاری از کاربران روسی، پرداخت‌ها و خریدهای آن‌ها در فروشگاه eShop نینتندو به حالت تعلیق درآمده و امکان خرید محصول و شارژ کردن اکانت خود را ندارند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان آغاز حمله روسیه به کشور اوکراین، ارگان‌ها و نهادهای مختلفی که در زمینه‌های گوناگون فعالیت می‌کنند، اقدام به تحریم و محدود کردن کاربران روسی کرده‌اند تا به این شکل اعتراض و مخالفت خود را با اعمال دولت روسیه نشان دهند. در صنعت بازی‌های ویدیویی نیز شرکت‌های زیادی اقدام به تحریم کاربران روسی کرده‌اند. شرکت سی‌دی پراجکت رد خدمات GOG را در روسیه متوقف کرد. مایکروسافت تا اطلاع ثانوی از ارائه خدمات و محصولات خود در روسیه خودداری می‌کند و سونی نیز بازی Gran Turismo 7 را از فروشگاه PS Store روسیه حذف کرده‌است. شرکت الکترونیک آرتز نیز اعلام کرد تا زمانی که آتش بس اعلام نشود، از فروش محصولات و خدمات خود به کاربران روسی خودداری می‌کند و آن‌ها دیگر امکان تجربه بازی‌ها به صورت آنلاین را نخواهند داشت. ظاهرا نینتندو نیز به جرگه تحریم کنندگان کاربران روسی پیوسته‌است.

به گزارش کاربران روسی فروشگاه eShop نینتندو از کار افتاده و آن‌ها امکان شارژ کردن اکانت خود و ثبت خرید جدید را ندارند. صفحه پشتیبانی نینتندو نیز ضمن تایید این مسئله اعلام کرد دلیل این موضوع این است که سرویس تامین کننده متدهای پرداخت از دسترس خارج شده‌است. به عقیده بسیاری نینتندو به دلیل حمله روسیه کاربران روسی را از امکان پرداخت محروم کرده‌است اما، تا کنون به صورت رسمی این مسئله تایید یا رد نشده‌است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: