بازی های ماه مارس Game Pass

بازی های ماه مارس Game Pass اعلام شدند

توسط محسن شجاعی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۰

مطابق رسم هر ماه مایکروسافت طی یک پست از بازی های ماه مارس Game Pass رونمایی کرد. شرکت آمریکایی برای این ماه هفت بازی جدید را در نظر گرفته‌است که در ژانرها و سبک‌های مختلفی هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شاید باورش کمی سخت باشد اما، وارد سومین ماه از سال ۲۰۲۲ میلادی شده‌ایم. فارغ از ادامه یافتن شیوع ویروس کرونا و سویه‌های آن در سراسر دنیا، می‌توان گفت حتی همین ماه‌های ابتدایی سال میلادی جدید برای جامعه گیمرها بسیار پربار بود و تا کنون شاهد عرضه بازی‌های تحسین شده‌ای مانند الدن رینگ، سیفو و هورایزن فوربیدن وست برای پلتفرم‌های نسل هشتم و نهم بوده‌ایم. دو روز از آغاز ماه مارس می‌گذرد و مالکان سرویس‌های اشتراکی از بازی‌ها و عناوین جدیدی که قرار است به آرشیو آن‌ها اضافه شود، رونمایی‌ می‌کند و حتی برخی از آن‌ها پیش از آغاز ماه مارس چنین اقدامی کرده بودند.

ساعاتی پیش مایکروسافت با انتشار یک پست در وبسایت ایکس باکس اینسایدر از بازی های ماه مارس Game Pass رونمایی کرد. مرحله اول اضافه شدن بازی‌های جدید، از دهم مارس آغاز می‌شود، جایی که Marvel’s Guardians of the Galaxy برای مشترکین سرویس گیم پس در دسترس قرار می‌گیرد. مهم نیست کاربر ایکس باکس وان باشید یا ایکس باکس سری ایکس/اس، رایانه‌های شخصی و حتی کلود. بازی Kentucky Route Zero قرار است Marvel’s Guardians of the Galaxy را همراهی کند و این بازی نیز در تاریخ مذکور روی تمامی پلتفرم‌های گیم پس در دسترس خواهد بود.

Lawn Mowing Simulator که مدتی است برای مشترکین ایکس باکس سری ایکس/اس و PC روی گیم پس در دسترس قرار گرفته، در تاریخ دهم مارس برای مشترکین ایکس باکس وان نیز در دسترس قرار می‌گیرد. Changing Tides از همین امروز در اختیار مشترکین گیم پس روی تمامی پلتفرم‌های قرار گرفت. Microsoft Flight Simulator نیز در اختیار آن دسته از مشترکین گیم پس قرار گرفت که از طریق کلود از این سرویس استفاده می‌کنند. بازی Lightning Returns: Final Fantasy 13 سوم مارس در اختیار مشترکین کنسولی و PC قرار می‌گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: