مستند حمله روسیه به اوکراین

فیلمبرداری مستند حمله روسیه به اوکراین به کارگردانی شان پن آغاز شد

توسط محسن شجاعی در ۶ اسفند ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۶

به گزارش وبسایت هالیوود ریپورتر و به نقل از کمپانی Vice Studios، آقای شان پن، بازیگر برنده اسکار و سرشناس، فیلمبرداری مستند حمله روسیه به اوکراین را در کی‌یف آغاز کرده‌است. آقای پن گفته قصد دارد واقعیت این حمله و ماهیت آن را به مردم جهان نشان دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادها، با دنیای بازی همراه باشید.

شان پن بازیگر سرشناس هالیوودی و برنده جایزه اسکار که اغلب سینما دوستان آن را با فیلم‌هایی همچون Mystic River و I Am Sam می‌شناسند، اخیرا به کشور اوکراین سفر کرده و قصد دارد مستندی درباره حمله روسیه و این کشور تهیه کنند. به گزارش هالیوود ریپوتر کمپانی Vice Studios وظیفه تهیه این مستند را بر عهده دارد و در این راه کمپانی‌های Vice World News و Endeavor Content نیز آن را همراهی می‌کنند. چند ساعت پس از انتشار این خبر، مقامات اوکراین نیز این مسئله را تایید کردند.

دفتر ریاست جمهوری اوکراین ضمن تحسین توانایی‌های آقای پن و تمجید از ایشان، با انتشار یک بیانیه در فیسبوک نوشت:

این کارگردان شخصا به کی‌یف سفر کرده تا تمامی اتفاقات در جریان در این کشور را ثبت و ضبط کند و واقعیت حمله روسیه به کشور ما را به مردم جهان نشان دهد. شان پن از آن دسته افرادی است که در شرایط فعلی اوکراین حامی ما است و مردم ما نیز بابت این صداق و شهامت از وی تشکر می‌کنند.

اعلام شده که آقای پن اولین با در نوامبر ۲۰۲۱ به کی‌یف سفر کرده تا مقدمات فیلمبرداری مستند حمله روسیه به اوکراین را فراهم کند و روز گذشته نیز از دفتر ریاست جمهوری اوکراین بازدید کرده و همچنین در کنفرانس خبری شرکت داشته و با سران ارتش اوکراین و روزنامه نگاران این کشور مصاحبه کرده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: