بخش داستانی بازی Elden Ring

بخش داستانی بازی Elden Ring نزدیک به ۳۰ ساعت گیم‌پلی دارد

توسط محسن شجاعی در ۵ بهمن ۱۴۰۰ , ۱۳:۱۳

به گفته تهیه کننده استودیو فرام سافتور، آقای یاسوهیرو کیتاو (Yasuhiro Kitao)، تکمیل کردن بخش داستانی بازی Elden Ring نزدیک به ۳۰ ساعت زمان می‌برد. البته با در نظر کرفتن محتواهای فرعی و حالت New Game+ گیم‌پلی بازی می‌تواند ده‌ها ساعت اضافه شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته بالاخره روند ساخت بازی مورد انتظار الدن رینگ، محصول جدید استودیو فرام سافتور به پایان رسید و این بازی به اصطلاح گلد شد. بنابراین می‌توان با اطمینان گفت این بار شاهد تعویق در زمان انتشار بازی نخواهیم بود و Elden Ring سر زمان اعلام شده روانه بازار می‌شود. موضوعی که آقای یاسوهیرو کیتاو (Yasuhiro Kitao)، تهیه کننده استودیو فرام سافتور نیز آن را تایید می‌کند. ایشان اخیر ویدیویی برای رویداد Taipei Game Show ضبط کرده‌اند و در آن درباره مدت زمان گیم‌پلی الدن رینگ صحبت کردند.

به گفته آقای کیتاو بخش داستانی بازی Elden Ring نزدیک به ۳۰ ساعت گیم‌پلی دارد. این مدت زمان صرفا برای مخاطبی است که از ابتدا تا انتها تجربه خود صرفا به تکمیل کردن ماموریت‌های داستانی مشغول شود و با توجه به ماهیت جهان باز بازی و ماموریت‌های فرعی و همچنین قابلیت نیو گیم پلاس برای مخاطبانی که دنبال چالش‌های سخت‌تر هستند، ده‌ها ساعت به گیم‌پلی بازی افزوده می‌شود:

مدت زمان بازی برای هر شخص متفاوت است اما، دز زمان تولید بازی ما هدف خود را برای رساندن بخش داستانی به حدود ۳۰ ساعت گذاشته بودیم. برای مخاطبی که بخواهد همه چیز را ببیند و تجربه کند این زمان بسیار طولانی‌تر می‌شود. جهان بازی بسیار بزرگ است و ده‌ها ساعت محتوا در دل خود جای داده‌است.

محصول جدید فرام سافتور ششم اسفندماه برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: