حجم بازی Gran Turismo 7

حجم بازی Gran Turismo 7 روی PS5 مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۴ بهمن ۱۴۰۰ , ۱۲:۲۶

بر اساس اطلاعاتی که اکانت PlaystationSize@ از وبسایت PS Store به دست آورده، حجم بازی Gran Turismo 7 روی PS5 حدودا ۸۹.۴۵۵ گیگابایت است. این حجم دانلود بازی است و مشخص نیست دقیقا چه میزان از هارد کنسول را اشغال خواهد کرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازیجدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طرفداران پلی استیشن سال‌ها است در انتظار یک نسخه قوی و خوش ساخت از مجموعه گرن توریزمو هستند که بتوانند خاطرات خوش نسخه‌های کلاسیک مجموعه را زنده کند و رقیب شایسته‌ای برای مجموعه Forza MotorSport باشد. استودیو Polyphony Digital مدت زمان زیادی است که مشغول ساختن نسخه هفتم است و با توجه نمایش‌هایی که تا کنون از بازی منتشر شده و وعده‌هایی که سازندگان درباره بخش‌های مختلف بازی داده‌اند، ظاهرا Gran Turismo 7 پتانسیل این را دارد که در حد انتظارات مخاطبان ظاهر شود.

نزدیک به یک ماه تا انتشار این بازی باقی مانده و با نزدیک شدن تاریخ انتشار، اطلاعات مهم و تکمیلی درباره پروژه منتشر می‌شود. اخیرا اکانت PlaystationSize@ در توئیتر مدعی شده که حجم بازی Gran Turismo 7 روی PS5 حدودا ۸۹.۴۵۵ گیگابایت است. این حجم دانلود بازی است و ممکن است پس از نصب فضای متفاوتی را اشغال کند. مسلما پچ روز عرضه نیز در این برآورد لحاظ نشده‌است. PlaystationSize@ دائما مشغول بررسی بک‌اند وبسایت PS Store است تا بتواند اطلاعات مختلفی نظیر حجم بازی‌ها و همچنین عناوینی که به این فروشگاه اضافه می‌شوند را زودتر از سایرین کسب کند و در این زمینه سابقه درخشانی دارد.

بازی جدید Polyphony Digital سیزدهم اسفندماه سال جاری (۴ام مارس ۲۰۲۲) برای کنسول‌های PS4 و PS5 منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: