تاریخ انتشار Hogwarts Legacy

شایعه: تاریخ انتشار Hogwarts Legacy سال ۲۰۲۳ است

توسط محسن شجاعی در ۲۷ دی ۱۴۰۰ , ۱۲:۴۰

آقای  کالین موریارتی (Colin Moriarty)، در تازه‌ترین قسمت پادکست Sacred Symbols+ اعلام کرد بر اساس شنیده‌های وی از درون استودیو آوالانچ، تاریخ انتشار Hogwarts Legacy سال ۲۰۲۳ است و به بازه عرضه سال ۲۰۲۲ نمی‌رسد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به ۱۸ ماه است که از معرفی بازی Hogwarts Legacy، محصول جدید استودیو شناخته شده Avalanche Software می‌گذرد و از سپتامبر ۲۰۲۰ و رویداد State of Play که تریلر معرفی بازی نمایش داده شد، تا به امروز، ناشر و سازنده در سکوت مطلق خبری فرو رفته‌اند و هیچگونه اطلاعات و جزئیات جدیدی را از بازی ارائه نکرده‌اند. بنا به برخی گزارش‌ها، علت اصلی این تصمیم اظهارات جنجالی J. K. Rowling، نویسنده مجموعه کتاب‌های هری پاتر و حواشی ایجاد شده به دنبال آن است. ظاهرا ناشر منتظر است شرایط عادی شود و این اظهارات روی میزان فروش بازی اثر منفی نگذارد.

حال پرسش اصلی طرفداران اینجاست: دقیقا چه زمانی بازی منتشر می‌شود؟ اینسایدرهای مختلفی به شیوه خود به این پرسش پاسخ داده‌اند. برخی معتقدند بازی طی سال میلادی جاری عرضه می‌شود و بزودی اولین نمایش گیم‌پلی آن را شاهد خواهیم بود. بنا به عقیده برخی دیگر روند ساخت بازی با چالش‌های مختلفی مواجه است و زمان انتشار بازی مشخص نیست.

آقای کالین موریارتی (Colin Moriarty)، ژورنالیست شناخته شده نیز اخیرا درباره تاریخ انتشار Hogwarts Legacy اظهار نظر کرده‌است. ایشان در تازه‌ترین قسمت پادکست Sacred Symbols+ با اشاره به گفته‌های منابع محتلف در استودیو آوالانچ استدلال کردند که این بازی به بازه انتشار ۲۰۲۲ نمی‌رسد و به احتمال قوی سال ۲۰۲۳ شاهد عرضه Hogwarts Legacy خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: