بازی جدید Ghost Story Games

کن لوین: بازی جدید Ghost Story Games نزدیک به زمان انتشار معرفی می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۲۵ دی ۱۴۰۰ , ۱۲:۵۶

آقای کن لوین (Ken Levine)، خالق مجموعه بایوشاک در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرد هنوز فرصت مناسب برای رونمایی از بازی جدید Ghost Story Games و ایشان فرا نرسیده‌است و این پروژه نزدیک به زمان انتشار و اتمام روند ساخت رونمایی می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک برای اکثر مخاطبان مسن‌تر و بویژه در نسل هفتم، آقای کن لوین یکی از شناخته شده‌ترین چهره‌ها در صنعت بازی‌های ویدویی است. بازی‌هایی مانند Thief: The Deadly Shadows ،System Shock 2 و مجموعه بایوشاک از جمله بازی‌های مطرح ایشان است. پس از عرضه بایوشاک ۳، ایشان ۲k Games را ترک کردند و مدتی را به استراحت پرداختند. آقای لوین اکنون به عنوان سرپرست تیم خلاقیت و نوآوری و همچنین رئیس استودیو Ghost Story Games، در این استودیو فعالیت دارند.

ایشان اخیر با وبسایت WCCFTech مصاحبه‌ای نسبتا طولانی داشته‌‎اند و درباره مسائل مختلفی از جمله پروژه‌های قبلی و مچموعه بایوشاک صحبت کردند. در بخش از مصاحبه آقای لوین گفتند قصد ندارند بازی جدید Ghost Story Games را زودتر از موعد مقرر معرفی کنند و نباید میان زمان معرفی و انتشار فاصله زیادی باشد:

دوست ندارم مسیر معرفی زود هنگام بازی را پیش بگیرم. فکر می‌کردیم بتوانیم بازی را زودتر معرفی کنیم اما، برنامه‌ها مطابق انتظار پیش نرفت. نمی‌خواهم زمان زیادی بین انتشار و معرفی بازی فاصله باشد، زیرا در چنین شرایطی زمان زیادی برای ایجاد هایپ و انتظار از بازی وجود دارد و باعث می‌شود انتظارات از سطح بازی فراتر رود و از طرفی مخاطب دوست دارد بداند دقیقا چه محصولی در انتظار او است.

آقای لوین همچنین گفتند معرفی این بازی هم باعث می‌شود مخاطبان غافلگیر شوند و هم ممکن است کمی دلزده شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: