فیلم The Equalizer 3

فیلم The Equalizer 3 در دست ساخت است

توسط علیرضا قطبی در ۲۳ دی ۱۴۰۰ , ۱۱:۵۴

فیلم The Equalizer 3 با بازی دنزل واشینگتن در دست ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

دنزل واشینگتن در طول مصاحبه خود با سایت کلایدر درباره فیلم «تراژدی مکبث» اعلام کرد که پروژه بعدی وی احتمالاً دنباله اکشن و جدید The Equalizer خواهد بود و در این باره گفت:

آنها متن سومین فیلم اکولایزر را نوشته‌اند و من قرار است این کار را انجام دهم. بنابراین باید به فرم بدنی مناسب برسم و دوباره شروع به کتک زدن مردم کنم. من دوباره مردم را کتک می زنم. اول فیلم تراژدی مکبث و حالا رفتن برای کتک زدن چند نفر، از این بهتر نمیشه، درست نمی‌‌گم؟

طبق گزارش منتشر شده فوکوا در حال مذاکره برای کارگردانی این دنباله است. اما ما انتظار نمی‌رود که هیچ مانعی وجود داشته باشد. این فیلم جدیدترین پروژه سینمایی فوکوا بعد از کارگردانی فیلم «آزادی» با بازی ویل اسمیت خواهد بود. فیلم «آزادی» برای پخش از شبکه اپل تی‌وی پلاس در حال ساخت است.

فیلم The Equalizer که بر اساس سریال هیجان انگیز دهه ۱۹۸۰ با بازی ادوارد وودوارد ساخته شده بود، در سال ۲۰۱۴ نمایش داده شد و واشنگتن در آن نقش رابرت مک کال، یک تفنگدار سابق نیروی دریایی را بازی می‌کند که برای محافظت از یک دختر نوجوان به نام تری (کلویی گریس مورتز) وارد جنگی تمام عیار با مافیای روسیه می‌شود. دنباله‌ای این فیلم چهار سال بعد ساخته شد و روایتگر تلاش مک کال برای انتقام قتل دوست نزدیکش، سوزان پلامر (ملیسا لئو) است.

فیلم The Equalizer 3 هنوز بطور رسمی معرفی نشده است اما فوکوا در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که دوست دارد شخصیت رابرت مک‌کال را در ماجراجوی خارج از کشور آمریکا ببیند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: