بازی جدید Quantic Dream

شایعه: بازی جدید Quantic Dream در قرون وسطی جریان دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۰ دی ۱۴۰۰ , ۱۲:۰۵

بنا بر شایعات جدید سازنده Heavy Rain در کنار ساخت بازی Star Wars: Eclipse، مشغول ساخت بازی AAA دیگری است. بازی جدید Quantic Dream مانند بازی‌های قبلی این استودیو در ژانر دارم تعاملی است و در قرون وسطی جریان خواهد داشت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از مدت‌ها شایعات، استودیو کوآنتیک دریم در رویداد The Game Awards 2021 از محصول جدید خود، بازی بازی Star Wars: Eclipse رونمایی کرد. عنوانی که می‌توان گفت بزرگ‌ترین پروژه تاریخ این استودیو است. نه تنها پیشوند فرنچایز بزرگ استاروارز را یدک می‌کشد، بلکه بر خلاف پروژه قبلی، یک بازی جهان باز و با سیستم مبارزات پیچیده‌ است. برخی از گزارش‌ها خبر از تعویق تاریخ انتشار Star Wars: Eclipse تا سال ۲۰۲۴ میلادی می‌دهند. علت اصلی این موضوع نیز کمبود نیرو متخصص و عدم تجربه کافی اعضای استودیو برای ساخت چنین عنوانی است.

با تمامی این اوصاف، ظاهرا استودیو فرانسوی روند ساخت بازی دیگری را نیز آغاز کرده‌است. کاربر توئیتر AccNgt@ که اولین بار خبر ساخته شدن بازی Star Wars: Eclipse را در فضای کجازی منتشر کرده بود، اکنون مدعی شده کوآنتیک دریم در کنار ساخت بازی جدید استاروارز، مشغول ساخت یک پروژه AAA دیگر است. به گفته AccNgt@ بازی جدید Quantic Dream “ظنز محور” است و بر پایه دمو The Dark Sorcerer ساخته می‌شود. کوآنتیک دریم این دمو را در مراسم E3 2014 و طی کنفرانس سونی نمایش داده بود.

AccNgt@ مدعی است این بازی در قرون وسطی جریان دارد و مانند بازی‌های قبلی استودیو غیر خطی است. داستان آن را آقای دیودیو کیج، رئیس استودیو نگارش می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: