محبوب ترین بازی های استیم

سایبرپانک ۲۰۷۷ یکی از محبوب ترین بازی های استیم در سال ۲۰۲۱ بوده‌است

توسط محسن شجاعی در ۸ دی ۱۴۰۰ , ۱۹:۱۸

بر اساس اطلاعاتی که اکانت رسمی فروشگاه استیم در توئیتر منتشر کرده، سایبرپانک ۲۰۷۷ یکی از محبوب ترین بازی های استیم در سال ۲۰۲۱ بوده‌است. همچنین این بازی جزو عناوین پرفروش استیم نیز قرار گرفته‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حدودا ۲۴ ساعت دیگر سال ۲۰۲۲ میلادی آغاز می‌شود و دیگر زمان وداع با سال ۲۰۲۱ و تمامی رویدادها و خاطرات آن رسیده‌است. معمولا در چنین مواقعی پلتفرم‌های مختلف آمار و ارقام جالب توجهی را از عملکرد و نگرش مخاطبان در طوال سال منتشر می‌کنند و مسلما استیم به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم ارائه دهنده بازی‌های ویدیویی برای رایانه‌های شخصی از اهمیت خاصی برخوردار است. در همین راستا شرکت ولو با انتشار یک پس از «برترین‌های سال ۲۰۲۱» رونمایی کرده‌است. در این پست بازی‌ها بر اساس معیارهایی همچون میزان فروش ناخالص، بیشترین آمار مخاطب هم زمان و بیشترین ساعات تجربه شده، دسته بندی شده‌اند.

بدون شک یکی از مواردی که جلب توجه می‌کند، حضور بازی سایرپانک در میان برترین‌های چندین دسته بندی مختلف است. این بازی با ثبت آمار بیش از ۲۰۰ هزار کاربر هم زمان جزو محبوب ترین بازی های استیم در سال ۲۰۲۱ بوده‌است. محصول جدید سی‌دی پراجکت رد تنها با اندکی اختلاف از حضور در گروه پلاتینیوم بازی‌های پرفروش جا مانده و در دسته نقره‌ای قرار گرفته‌است. اکثر بازی‌های حاضر در دسته پلاتینیوم در طول سال بسته‌های گسترش دهنده پولی ارائه کرده‌اند یا از پرداخت درون برنامه‌ای برخوردار هستند.

پس از گذشت بیش از یک سال از عرضه Cyberpunk 2077، هنوز جو به شدت منفی علیه آن در فضای مجازی وجود دارد و عصبانیت مخاطبان از عملکرد ضعیف بازی فروکش نکرده اما، ظاهرا درست مانند زمان عرضه، این بازی در کسب درآمد و سود برای ناشر موفق بوده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: