اظهارات میازاکی

میازاکی: الدن رینگ به بازی ایده‌آل من نزدیک است

توسط امیرحسین حسین زاده در ۶ دی ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۹

استودیو FromSoftware خیلی وقت است که بازی‌های موفقی را می‌سازد و هر بازی که آن‌ها می‎‌سازند قرار است توجه بسیاری را به خود جلب کند. الدن رینگ بازی جدید این استودیو نیز از این قائده مستثنی نخواهد بود. بازی جدید استودیو FromSoftware قرار است یک تجربه سولزلایک را در قالب جهان باز ارائه دهد، و نکته ویژه درمورد الدن رینگ همین است. حال میازاکی در جدیدترین مصاحبه خود گفته است ساختار جهان باز الدن رینگ الدن رینگ را به بازی ایده‌آل‌اش نزدیک می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

هیدتاکا میازاکی در آخرین مصاحبه خود با در شماره ۳۶۷ مجله EDGE توضیح داده است که برنامه‌ای برای تجربه الدن رینگ ندارد. به این دلیل که الدن رینگ بازی خودش است و او معمولا بازی‌های خودش را تجربه نمی‌کند. او توضیح داد که اما اگیر الدن رینگ را تجربه کند به این معنا است که الدن رینگ به بازی ایده‌آل‌اش نزدیک شده است.

احتمالا الدن رینگ را تجربه نخواهم کرد. به این دلیل که من خودم این بازی رو ساختم و من معمولا بازی‌های خودم رو تجربه نمی‌کنم. وقتی بازی رو بازی می‎کنید خودتون ساختید حس کسانی رو که بازی رو تجربه می‌کنن نخواهید داشت. ولی اگه الدن رینگ رو تجربه کردم، به این معنا هست که الدن رینگ نزدیک به بازی ایده‌آل‌ام نزدیک است.

میازاکی در ادامه گفت ساختار جهان باز الدن رینگ هما چیزی‌ست که ممکن است الدن رینگ را به بازی ایده‌آل‌اش نزدیک کند.

منظور من این نیست که “الدن رینگ مدل بازی جهان بازی که می‌خوام بسازم” درواقع ساختار جهان باز چیزیه که کمک می‌کنه الدن رینگ به تجربه‌ی ایده‌آلی که من دنبالش هستم نزدیک بشه. بزارید چندین مثال ساده بزنم.

اگر بخواهم این جهان را کاوش کنم یک نقشه می‌خواهم، یک نقشه مناسب. یا اگر چیزی را در یک نقطه دیدم می‌خواهم این اجازه را داشته باشم و واقعا بروم به آن‌جا و آن مکان را کاوش کنم. وقتی می‌خواهم با یک اژدها می‌خواهم با یک اژدها مبارزه کنم برم آن‌جا و در یک میدان حماسی با اژدها مبارزه کنم. چیزهای مانند این چیزهای ساده‌ای هستند، ولی الدن رینگ این اجازه رو به من می‌ده تا این چیزها به واقعیت تبدیل شوند و به بازی ایده‌ال‌ام نزدیک بشوم.

نظر شما کاربران دنیای بازی درمورد اظهارات جدید میازاکی چیست؟ آیا با اظهارات میازاکی موافق هستید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: