طرفداران Bully

شایعه: آپدیت جدید وبسایت راک استار به معرفی بازی Bully 2 اشاره دارد

توسط محسن شجاعی در ۴ دی ۱۴۰۰ , ۲۱:۵۴

اخیرا راک استار لوگوی خود را در وبسایت رسمی کمپانی تغییر داده‌است. به عقیده بسیاری از مخاطبان این لوگوی جدید، دقیقا همان لوگویی است که در تریلر معرفی بازی Bully به کار رفته و بسیاری آن را تایید رونمایی از بازی Bully 2 تلقی می‌کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی راک استار به عنوان یکی از محبو‌ب‌ترین ناشران و بازی سازان صنعت ویدیو گیم، آی‌پی‌ها و مجموعه‌های زیادی را در اختیار دارد که می‌توانند توجه مخاطبان و فضای مجازی را تسخیر کنند که قطعا بزرگ‌ترین آن‌ها نسخه جدید Grand Theft Auto است. شایعاتی ضد و نغیض فراوانی درباره GTA VI وجود دارد، بنا بر برخی از آن‌ها این بازی سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. یکی دیگر از آی‌پی‌های محبوب راک استار، مجموعه Bully است. اوایل ماه دسامبر شایعات فراوانی درباره نسخه جدید این مجموعه منتشر شد. برخی از آن‌ها مدعی بودند نسخه جدید بزودی رونمایی می‌شود و برخی دیگر خبر از عرضه نسخه ریمیک می‌دادند. هنوز صحت هیچ کدام از این دو دسته خبر قطعی نیست.

اقدام اخیر راک استار بار دیگر آتش شایعات را شعله‌ور کرده‌است. این کمپانی اخیرا لوگوی خود را در وبسایت رسمی‌اش آپدیت کرده‌است. برخی از مخاطبان مسن‌تر که متوچه این موضوع شده‌اند، می‌گویند این لوگو، دقیقا همان لوگویی است که راک استار در تریلر معرفی بازی Bully در E3 2005 استفاده کرده و آن را به نوعی خبر تایید ساخت بازی Bully 2 می‌دانند.

راک استار سابقه تغییر لوگو متناسب با بازی جدید را دارد، این کمپانی یک ماه قبل از معرفی Red Dead Redemption 2 لوگوی خود را به قرمز و مشکی تغییر داد و شاید تغیی لوگوی فعلی نوید معرفی یک بازی جدید باشد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “شایعه: آپدیت جدید وبسایت راک استار به معرفی بازی Bully 2 اشاره دارد”

  1. حسین گفت:

    داداش به جای این که لینک وبسایت راکستار رو بذاری لینک منبع خبر رو قرار دادی.

    ۰ ۱