بازی های ژانویه PS Plus

بازی های ژانویه PS Plus مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۲ دی ۱۴۰۰ , ۱۰:۳۷

به گزارش یکی از کاربران وبسایت Dealabs که سابقه درخشانی در افشای بازی‌های پلی استیشن پلاس دارد، سونی سه بازی Deep Rock Galactic ،Dirt 5 و Persona 5 Strikers را به عنوان بازی های ژانویه PS Plus در نظر گرفته‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به یک هفته دیگر سال ۲۰۲۱ میلادی به پایان می‌رسد و پرونده بازی‌ها و صنعت ویدیو گیم برای امسال بسته می‌شود. سال ۲۰۲۱ نیز شاهد عرضه بازی‌های کوچک و بزرگ زیادی بودیم. برخی از این عناوین مورد تحسین قرار گرفتند و برخی دیگر با هجمه مخاطبان و منتقدان همراه بودند. پایان سال به معنای پایان ماه دسامبر نیز هست و طبعیتا ناشران و مالکان سرویس‌های اشتراکی، از بازی‌ها جدیدی که برای آغاز سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته‌اند، رونمایی می‌کنند و برخی بازی نیز سرویس آن‌ها را ترک می‌کنند. شرکت سونی معمولا تا روزهای آخر ماه بازی‌های خود را مشخص نمی‌کند اما، این بار به لطف یکی از کاربران Dealabs بازی‌های این ماه زودتر از موعد مشخص شده‌اند.

billbil-kun سابقه بسیار درخشانی در افشای بازی‌های پلی استیشن پلاس دارد و بازی‌های ماه سپتامبر، اکتبر، نوامبر و دسامبر را به درستی و زودتر از اعلام سونی مشخص کرده، وی هم چنین ۱۵ بازی رایگان روزانه اپیک استو را نیز فاش کرده‌بود. billbil-kun در اظهار نظر اخیر خود از بازی های ژانویه PS Plus رونمایی کرده‌است. به گفته وی سونی سه بازی Deep Rock Galactic ،Dirt 5 و Persona 5 Strikers را برای این ماه در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرار می‌دهد. این بازی‌ها از ۴ ژانویه برای مشترکین رایگان خواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: