فیلم The Northman

تماشا کنید: تریلر فیلم The Northman منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۳۰ آذر ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۳

اولین تریلر رسمی فیلم The Northman به کارگردانی رابرت اگرز (فانوس دریایی) منتشر شد. در این فیلم ستارگان مطرحی چون الکساندر اسکاشگورد، نیکول کیدمن، آنیا تیلور جوی، ویلم دفو، ایثن هاک و بیورک به ایفای نقش می‌پردازند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم مرد شمالی در قرن دهم میلادی و کشور ایسلند رخ می‌دهد و داستان شاهزاده وایکنگ جوان، آملث (الکساندر اسکاشگورد) را روایت می‌کند که پس از کشته شدن پدرش، پادشاه هورووندیل (هاک)، سعی به گرفتن انتقام خون او می‌گیرد. آملث که شاهد تیر خوردن پدرش و اعدام شدن او به دست عمویش، فیولنیر (کلیس بنگ) و ارتش وایکینگش است، آملث سوگند یاد می کند که انتقام پدرش را بگیرد، مادرش ملکه گودرون (کیدمن) را نجات دهد و فیولنیر را بکشد، او این سوگند را هر روز برای خودش تکرار می‌کند تا زمانی که بزرگ می‌شود و ارتش خود را برای انتقام جمع می‌کند.

در این فیلم دفو؛ نقش هایمیر احمق و بیورک، نقش یک جادوگر را ایفا می‌کند. موری مک آرتور، ایان جرارد وایت و چندین بازیگر سریال «بازی تاج و تخت»، از جمله هافثور یولیوش پی‌یرشون، بازیگر نقش ماونتن، کیت دیکی و رالف اینسون ایفای نفش می‎‌کنند.

اگرز در این فیلم با چندین نفر از عوامل قبلی خود در فیلم‌های «جادوگر» و «فانوس دریایی» از جمله تیلور جوی، دفو، دیکی و اینسون دوباره همکاری می‌کند. اگرز علاوه بر کارگردانی؛ نویسندگی این فیلم را به همراه شاعر و رمان نویس ایسلندی، سیون که اغلب با بیورک کار می‌کند، بر عهده دارد. این فیلم توسط استودیو فوکس فیچرز،  نو ریجسنی، لارس نادسن و مارک هافمن تهیه و تولید شده است.

فیلم The Northman در تاریخ جمعه ۲ اردیبهشت (۲۲ آپریل) روی پرده سینما خواهد رفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: