سریال Twisted Metal

سازنده Destruction AllStars روی یک بازی AAA برای PS5 کار می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۶ آذر ۱۴۰۰ , ۱۴:۲۷

استودیو Lucid Games، سازنده Destruction AllStars مشغول ساخت یک بازی معرفی نشده برای کنسول PS5 است. عنوانی که سازندگان آن را “یک پروژه معرفی نشده AAA از یکی از آی‌پی‌های سونی” توصیف می‌کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی سونی معمولا جزو آن دسته از ناشران و بازی سازانی شناخته می‌شود که به خوبی از تمامی آی‌پی‌های در احتیار خود بهره می‌برد و در هر نسل از کنسول‌های بازی بر تعداد آن‌های می‌افزاید. البته این کمپانی نز چندین آی‌پی محبوب و کلاسیک در اختیار دارد که مدت‌ها است نسخه‌ جدیدی از آ‌ن‌ها را روانه بازار نکرده‌است، عناوینی هچون Jak & Daxter و Twisted Metal جزو همین فرنچایزهای هستند. از چند ماه پیش شایعات زیادی منبی بر احیا مچموعه Twisted Metal توسط سونی در حال پخش شدن است و تصویری که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، بر این شایعات دامن می‌زند.

بنا بر گزارش‌های بازی بعدی استودیو Lucid Games، سازنده Destruction AllStars نسخه ریبوت مجموعه Twisted Metal است و پروفایل یکی از اعضای ارشد استودیو نیز ظاهرا این موضوع را تایید می‌کند. در پروفایل LinkedIn آقای Drew، طراح ارشد استودیو Lucid Games ذکر شده‌است که در حال حاضر این استودیو مشغول ساحت یک بازی AAA دیگر برای پلی استیشن ۵ است. عنوانی که آقای ویلیامز آن را “یک پروژه معرفی نشده AAA از یکی از آی‌پی‌های سونی” توصیف می‌کند.

مشخصا این اطلاعات به صورت قطعی بازگشت مجموعه Twisted Metal را تایید نمی‌کنند اما، با توجه به منابع خبری معتبری که روی این موضوع تاکید کرده‌اند، احتمال آن کم نیست. در هر حال تا زمان اعلام رمسی سونی هیچ خبری جنبه رسمی نخواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: