سازنده Until Dawn

سازنده Until Dawn و Dark Pictures Anthology روی یک بازی چند نفره کار می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۵ آذر ۱۴۰۰ , ۱۸:۴۸

مطابق آگهی جدید استخدام استودیو Supermassive Games، سازنده Until Dawn و Dark Pictures Anthology این استودیو مشغول ساخت یک بازی چند نفره آنلاین است که هنوز از آن رونمایی نکرده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تا پیش از عرضه بازی آنتیل داون در سال ۲۰۱۵، استودیو بریتانیایی سوپرمسیو گیمز بیشتر به دلیل ساخت بازی کوچک و واقعیت مجازی شناخته می‌شد اما،این استودیو با عرضه عناوینی هچون آنتیل داون و مجموعه ادامه دار Dark Pictures مهارت بالای خود را در ساخت بازی‌های درام تعاملی با سیستم انتخاب پیچیده و چندلایه را به مخاطبان و منتقدان نشان داد. معمولا در صنعت ویدیو گیم اکثر استودیو با یک یا دو ژانر خاص شناخته می‌شوند و مخاطبان انتظار ساخت عناوینی در همان ژانرها را از این استودیوها دارند. البته همواره موارد استثنا وجود دارند و ظاهرا Supermassive Games قرار است تبدیل به یکی از این استثناها شود.

سازنده Until Dawn و Dark Pictures Anthology اخیرا آگهی استخدامی را در وبسایت رسمی خود منتشر کرده و به واسطه آن به دنبال جذب چندین نیرو مختلف برای ساخت یک بازی چند نفره است، عنوانی که “یک پروژه معرفی نشده” است. فرد مورد نظر باید توانایی کار روی “سیستم متفاوت و پیچیده یک بازی چند نفره” را داشته باشد. در این آگهی به مواردی همچون سیستم مبارزه و پیشرفت و پاداش نیز اشاره شده‌است.

جدیدترین قسمت مجموعه Dark Pictures به نام The Devil in Me اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق انتشار و پلتفرم‌های مقصد بازی مشخص نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: