ریمیک بازی Splinter Cell

ریمیک بازی Splinter Cell معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۲۵ آذر ۱۴۰۰ , ۱۱:۳۸

شب گذشته کمپانی یوبی سافت با انتشار یک پست در وبسایت رسمی خود، خبر ساخت ریمیک بازی Splinter Cell را تایید کرد. استودیو یوبی سافت تورنتو وظیفه ساخت این ریمیک را بر عهده دارد. در حال حاضر بازی مراحل ابتدایی ساخت را سپری می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازیآخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بیش از هشت سال است که طرفداران پرشمار مجموعه اسپلینترسل منتظر معرفی نسخه جدیدی از این فرنچایز مخفی کاری هستند و هر رویداد و جشنواره جدیدی را فرصتی برای رونمایی از نسخه جدید می‌دادند اما، طی تمام نسل هشتم کنسول‌ها یوبی سافت به درخواست طرفداران پاسخ نگفت و خبری از بازگشت سم فیشر و اسپلینترسل نبود. اخیرا شایعات زیادی مبنی بر ساخته شدن نسخه بازسازی بازی وجود داشت و ثبت شدن نشان تجاری مجموعه توسط یوبی سافت نیز مزید بر علت شد.

بالاخره شب گذشت کمپانی فرانسوی با انتشار یک پست در وبسایت رسمی خود، خبر ساخت ریمیک بازی Splinter Cell را تایید کرد. البته تیزر یا تریلری از این بازی در دسترس نیست زیرا که به گفته ناشر نسخه ریمیک مراحل ابتدایی ساخت خود را سپری می‌کند. استودیو یوبی سافت تورنتو مسئول ساخت این بازی و قرار است “جلوه‌های بصری نسل نهمی” را به مخاطبان ارائه کند. بازی از ابتدا با موتور Snowdrop ساخته می‌شود و نوپردازی و سایه‌زنی‌های بازی کاملا مدرن خواهد بود.

آقای کریس آتی (Chris Auty) و مت وست (Matt West)، کارگردان و تهیه کننده بازی درباره جنبه مختلف آن اظهار نظر کرده‌اند. به گفته آقای آتی پروژه جدید آن‌ها قطعا در دسته ریمیک قرار می‌گیرد و نه یک ریمستر:

از نظر من ریمیک یعنی چند مرحله کارهایی را که بازی ساز برای ساخت یک نسخه ریمستر انجام می‌دهد را ارتقا دهیم. نسخه اول اسپلینترسل درست ۱۹ سال پیش عرضه شده‌است و آن زمان سرشار از ویژگی‌ها مهم بود که در ژانر خود انقلابی محسوب می‌شد. الان سطح استاندارد در گیم بسیار بالاتر رفته و ما هم بازی را به این سطح استاندارد خواهیم رساند. بنابراین از نظر من این بازی یک ریمیک است و نه یک ریمستر.

هنوز تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد بازی مشخص نیستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: