کراس اور Assassin’s Creed

کراس اور Assassin’s Creed منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲۳ آذر ۱۴۰۰ , ۱۳:۱۶

در کنار رونمایی از بسته الحاقی Dawn of Ragnarok، یوبی سافت کراس اور Assassin’s Creed را به صورت رایگان منتشر کرد. دارندگان هر دو نسخه Assassin’s Creed Odyssey و Assassin’s Creed Valhalla به این محتوای رایگان دسترسی پیدا می‌کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

یوبی سافت از مدتی پیش مشغول زمینه چینی و تبلیغات برای معرفی جدیدترین بسته الحاقی داستانی برای بازی Assassin’s Creed Valhalla بود. بسته‌ای که به گفته سازندگان بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین بسته گسترش دهنده داستانی در تمام تاریخ مجموعه Assassin’s Creed است. شب گذشته ناشر از این بسته با عنوان Dawn of Ragnarok رونمایی کرد. Dawn of Ragnarok 19ام اسفند ماه برای تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی منتشر می‌شود.

در کنار معرفی این بسته، یوبی کراس اور Assassin’s Creed را نیز منتشر کرد. این کراس اور میان دو بازی Assassin’s Creed Odyssey و Assassin’s Creed Valhalla است و به رایگان در اختیار دارندگان هر دو نسخه قرار گرفته‌است. ماموریت داستانی «A Fated Encounter» در Assassin’s Creed Valhalla پس از آزاد کردن سکونت‌گاه لول ۴ و تکمیل کردن ماموریت A Wise Friend در دسترس قرار می‌گیرد. ماموریت «Those Who Are Treasured» در Assassin’s Creed Odyssey پس از تکمیل چپتر ۱ و رفتن به جزیره Megaris آزاد می‌شود.

البته سازندگان توصیه کردند پس از تکمیل تمامی خط‌های داستانی در هر دو بازی مشغول تجربه این کراس اور شوید، زیرا که شامل اسپویل‌ از داستانی هر دو عنوان Odyssey و Valhalla است.
این کراس اور شامل دو جزیره کاملا جدید و پاداش‌های منحصر به فرد است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: