زیباترین بازی استودیو رمدی

سم لیک: بازی Alan Wake 2 زیباترین بازی استودیو رمدی است

توسط محسن شجاعی در ۲۲ آذر ۱۴۰۰ , ۱۲:۴۴

آقای سم لیک (Sam Lake)، کارگردان بازی Alan Wake 2 در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرد این بازی با موتور Northlight ساخته می‌شود و بدون شک زیباترین بازی استودیو رمدی از نظر جلوه‌های بصری خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از ماه‌های اخبار ضد و نقیض، بالاخره استودیو رمدی در جریان رویداد The Game Awrds 2021 از نسخه دوم مجموعه آلن ویک رونمایی کرد و به خواسته چندین ساله طرفداران خود پاسخ گفت. با توجه به اینکه نسخه دوم دنباله یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نسل هفتم است و طرفداران مدت‌ها است که در انتظار تجربه آن هستند، هیجان و انتظارات از عملکرد این بازی بسیار بالا است. تیم سازنده بازی نیز با گفتن جملاتی همچون “اولین بازی وحشت بقای رمدی” هیجان طرفداران را به شدت افزایش دادند.

ظاهرا رمدی همچنان قصد دارد حتی الامکان هایپ را میان طرفداران افزایش دهد. آقای سم لیک (Sam Lake)، کارگردان بازی Alan Wake 2 اخیرا با وبسایت IGN مصاحبه‌ای داشته و درباره بخش‌های فنی و بصری بازی توضحیاتی ارائه کرده‌است.

به گفته ایشان آلن ویک ۲ نیز مانند عناوین پیشین استودیو با موتور اختصاصی آن‌ها یعنی Northlight ساخته می‌شود. به عقیده آقای لیک این بازی زیباترین بازی استودیو رمدی از نظر بصری خواهد بود:

Alan Wake 2 با Northlight ساخته می‌شود. در چنین بازی‌ای که فضا سازی و استایل حرف اول را می‌زند، تیم سازنده می‌دانست که Northlight بهترین انتخاب است. به کمک این موتور می‌توانیم برخی موارد را ارتقا دهیم و برخی دیگر را نیز به بهترین شکل ارائه کنیم.

این بازی با اختلاف زیباترین بازی Remedy تا به امروز است.

Alan Wake 2 سال ۲۰۲۳ برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: