نسخه PC بازی Forspoken

قیمت نسخه PC بازی Forspoken هفتاد دلار است

توسط محسن شجاعی در ۲۰ آذر ۱۴۰۰ , ۲۱:۳۲

کمپانی اسکوئر انیکس قیمت نسخه PC بازی Forspoken و هم چنین ریمیک فاینال فانتزی ۷ را در فروشگاه‌های استیم و اپیک استور، هفتاد دلار قرار داده و ظاهرا بازی‌های نسل نهم روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز افزایش قیمت خواهند داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به یک سال از عرضه کنسول‌های نسل نهم می‌گذرد و در تمام این مدت هیجان و علاقه مخاطبان برای تهیه کنسول‌های جدید مایکروسافت و سونی فروکش نکرده‌ و همچنان هر دو کمپانی در پاسخ گفتن به تقاضای بازار، ناتوان عمل می‌کنند. نرخ فریم بالاتر و ثابت، رزولوشن ۴K، لودینگ‌های کوتاه‌تر و جهان‌های پر جزئیات، همه و همه دست به دست یکدیگر دادند تا نسل به یاد ماندنی را برای مخاطبان ویدیو گیم رقم بزنند. البته افزایش قیمت ۱۰ دلاری بازی‌های بزرگ و به اصطلاح AAA، موردی بود که باعث نارضایتی بسیاری از طرفداران شد. در این بین مخاطبان پلتفرم PC از این طرح افزایش قیمت تا کنون در امان بودند که ظاهرا قرار است این شرایط تغییر کند.

کمپانی ژاپنی اسکوئر انیکس نمایش‌هایی جدیدی از بازی‌های Forspoken و ریمیک فاینال فانتزی ارائه کرد و یکی از چندین تریلر جذاب این رویداد معتلق به بازی‌های این ناشر بود. اخیرا نسخه PC بازی Forspoken و فاینال فانتزی هفت برای پیش خرید روی فروشگاه‌های استیم و اپیک استور در دسترس قرار گرفته و هر دو بازی برچسب قیمت هفتاد دلاری دریافت کرده‌اند که خبر از آغاز روند افزایش قیمت بازی‌های نسل نهمی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌دهد.

در حال حاضر ظاهرا اسکوئر انیکس اولین ناشر بزرگی است که اقدام به افزایش قیمت کرده و باید دید سایر ناشران نیز از آن پیروی خواهند کرد یا خیر.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “قیمت نسخه PC بازی Forspoken هفتاد دلار است”

  1. adriko گفت:

    آقا سایت داره تعطیل میشه؟؟؟؟
    game award تموم شد کلا ۲تا خبر رفتین!!!
    حداقل یه پست درباره برنده ها و بازی سال بزارین!

    ۰ ۰