تریلر جدید Senua’s Saga: Hellblade II

شایعه: تریلر جدید Senua’s Saga: Hellblade II در رویداد Game Awards 2021 منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , ۱۸:۵۰

ژورنالیست معروف، آقای جف گراب (Jeff Grubb)، در تازه‌ترین اظهار نظر خود اعلام کرده بدون تریلر جدید Senua’s Saga: Hellblade II در رویداد Game Awards 2021 منتشر می‌شود.ایشان پیشتر و در ماه سپتامبر نیز روی این موضوع تاکیده کرده بودند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کم‌تر از یک هفته تا آغاز رویداد پرمخاطب و محبوب The Game Awards باقی مانده‌است. آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، میزبان و برگزارکننده این مراسم اعلام کرده مثل همیشه این رویداد سرشار از تریلرهای جدید، معرفی عناوین بزرگ و کوچک و حضور چهره‌های نام آشنا سینما و موسیقی و البته تقدیر از عناوین برتری که در سال ۲۰۲۱ عرضه شده‌اند، خواهد بود. معمولا در این برهه زمانی سیل اخبار و شایعات گوناگون درباره مراسم و بازی‌ها و استودیوهایی که در آن حضور می‌یابند آغاز می‌شود و ژورنالیست مشهور گیمزبیت نیز از این قاعده مستثنا نیست.

آقای جف گراب (Jeff Grubb) اخیرا و در تازه‌ترین استریم خود در یوتیوب درباره تریلر جدید Senua’s Saga: Hellblade II اظهار نظر کرده‌است. یکی از بینندگان از وی پرسید درباره بازی‌هایی که قرار است در The Game Awards 2021 حضور یابند، چه اطلاعاتی دارد و ایشان با قاطعیت اعلام کردند محصول جدید تیم نینجا یکی از آن‌ها خواهد بود. آقای گراب اولین بار این موضوع را در ماه سپتامبر مطرح کردند و در استریم خود بار دیگر روی این موضوع تاکید کردند.

اولین بار این بازی در رویداد The Game Awards 2019 معرفی شد و از آن زمان فارغ از ویدیویی درباره پشت صحنه و روند ضبط کات‌سین‌های بازی، اطلاعات چندانی درباره آن منتشر نشده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: