سرویس اشتراکی سونی

شایعه: سرویس اشتراکی سونی بهار سال آینده در دسترس قرار می‌گیرد

توسط محسن شجاعی در ۱۳ آذر ۱۴۰۰ , ۱۲:۲۵

به ادعای بلومبرگ سرویس اشتراکی سونی با هدف رقابت با ایکس باکس گیم پس، بهار سال آینده در دسترس قرار می‌گیرد، در حال حاضر این سرویس با نام «اسپارتاکوس» شناخته می‌شود و آرشیو آن شامل مجموعه وسیعی از بازی‌های انحصاری و ترد پارتی کنسول‌های سونی خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تمامی طرفداران و اهای گیم می‌دانند که مایکروسافت ابدا نسل هشتم کنسول‌ها را خوب آغاز نکرد و در همان سال‌های اولیه عرضه ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، به شدت از نظر میزان فروش و محبوبیت از رقیب سنتی خود، سونی عقب افتاد اما، رفته رفته و با گذر زمان، بویژه در سال‌های پایانی نسل هشتم شرایط برای مایکروسافت و کنسول آن رو به بهبودی رفت. بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایل آن انقلابی بود که به وسیله عرضه سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس برای تحربه بازی‌ها ایجادشد.
این سرویس توانست مخاطبان را به سمت مایکروسافت بازگرداند و اکنون و پس از یک سال از آغاز نسل نهم، سونی هیچ جایگزین مناسبی برای گیم پس به مخاطبان خود ارائه نکرده‌است و در مصاحبه‌های گوناگون مسئولان سونی این سرویس را محکوم به شکست تلقی کرده‌اند.

با تمام این تفاسیر نشریه بلومبرگ معتقد است سرویس اشتراکی سونی چندین سال است که در دست توسعه قرار دارد و بهار سال آینده به صورت رسمی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. مطابق مدارکی که منابع بلومبرگ در سونی به دست خبرنگاران آن رسانده‌اند، سرویس مذکور در حال حاضر با نام «اسپارتاکوس» شناخته می‌شود و آرشیو آن شامل مجموعه وسیعی از بازی‌های انحصاری و ترد پارتی کنسول‌های نسل پنجم تا هشتم سونی است.

در کنار امکان تجربه این بازی‌ها، امتیازات دیگری نظیر تخفیف روی PlayStation Plus، بازی‌های رایگان ماهانه و دموهای رایگان از بازی‌های جدید سونی نیز به کاربران این سرویس تعلق می‌گیرد. البته به گفته بلومبرگ سونی از همان روز اول عرضه، بازی‌های انحصاری و بزرگ خود را روی این سرویس قرار نمی‌دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: