نسخه های جدید Battlefield

نسخه های جدید Battlefield را سه استودیو می‌سازند

توسط محسن شجاعی در ۱۲ آذر ۱۴۰۰ , ۱۳:۴۵

به گزارش وبسایت GameSpot الکترونیک آرتز به تبعیت از اکتیویژن قصد دارد به صورت سالانه مجموعه بتلفیلد را عرضه کند و بنابراین زین پس نسخه های جدید Battlefield را سه استودیو می‌سازند. استودیو Ripple Effect و استودیو جدید آقای Marcus Lehto به دایس در ساخت بتلفیلد کمک می‌کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بر هیچکس پوشیده نیست که مجموعه شوتر بتلفیلد یکی از بزرگ‌ترین دارایی‌های کمپانی الکترونیک آرتز است و شاید تنها بتوان فرنچایزی همچون فیفا را هم رده آن دانست. پس از عملکرد نه چندان رضایت بخش بتلفیلد ۲۰۴۲ در زمان عرضه، ناشر و تیم سازنده به سرعت دست به کار شدند تا نواقص فنی بازی را رفع کنند و مجددا رضایت مخاطبان را جلب کند. معمولا در چنین شرایطی اولویت اصلی، پشتیبانی از بازی فعلی است اما، ظاهرا الکترونیک آرتز در حال آماده سازی مقدمات برای تولید نسخه‌های بعدی است.

در حالی که قطعا دایس تا مدت زمان طولانی باید مشغول پشتیبانی از محصول جدید خود باشد، الکترونیک آرتز قصد دارد ساخت نسخه های جدید Battlefield را به استودیو Ripple Effect و همچنین به استودیو جدید التاسیس آقای Marcus Lehto، خالق مجموعه هیلو واگذار کند. درست مانند شیوه‌ای که در دهه اخیر اکتیویژن عمل کرده‌است.

استودیو Ripple Effect که مدتی قبل DICE LA نام داشت و مسئول تولید یکی از حالت‌های مهم بتلفیلد ۲۰۴۲، Battlefield Portal بود، در کنار کمک به دایس برای تولید محتوا برای این محصول، روی نسخه بتفلیلد مخصوص به خود کار می‌کند.

استودیو لتو در سیاتل اخیرا تاسیس شده‌است. آقای لتو پس از اینکه استودیو V1 Interactive را تعطیل کرد، با همکاری EA اقدام به تاسیس این استودیو نمود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: