حذف TitanFall

حذف TitanFall از فروشگاه‌های دیجیتال

توسط امیرحسین حسین زاده در ۱۱ آذر ۱۴۰۰ , ۱۹:۴۴

بازی تایتان‌فال عنوانی درخشان است که توسط Respawn Entertainment توسعه یافته و در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است. حال به نظر می‌رسد بزودی شاهد حذف TitanFall از فروشگاه‌های دیجیتال خواهیم بود. با دنیای بازی همراه باشید.

امروز در حساب توییتر  Respawn Entertainment توییتی منتشر شد مبنی بر حذف تایتان‌فال از فروشگاه‌های دیجیتال. آنها در توییت منتشر شده توضیح دادند که بازی از فروشگاه‌های دیجیتال حذف خواهد شد و در ۱ مارچ از سرویس‌های اشتراکی نیز حذف می‌شود.

تایتان‌فال جزوی از DNA ما هست. تایتان‌فال بازیه که وقتی ۷ سال پیش منتشر شد مهارت استودیو ما را نشان داد و تایتان‌فال حکم چراغ راهنمای ما در خلق آثار جدید را دارد.

ما این تصمیم را گرفتیم که تایتان‌فال را از فروشگاه‌های دیجیتال حذف کنیم و فروشش را به اتمام برسانیم. همچنین بازی در ۱ مارچ از سرویس‌‌های اشتراکی حذف می‌شود. اما سرور‌های بازی را روشن نگه خواهیم داشت تا افرادی که همچنان علاقه به تجربه بازی دارند بتوانند به تجربه بازی بپردازند.

تایتان‌فال هسته DNA ری‌اسپاون است و ما این دنیای شگفت انگیز را ادامه خواهیم. تا الان با ساخت بازی‌های مانند Apex Legends و TitanFall 2 جهان تایتان‌فال را ادامه دادیم و ادامه خواهیم داد.

نظر شما کاربران دنیای بازی درمورد حذف TitanFall چیست؟ آیا شما با حذف TitanFall موافقید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: