تام هالند

سه‌گانه‌ دیگری از مرد عنکبوتی با حضور تام هالند ساخته خواهد شد

توسط علیرضا قطبی در ۹ آذر ۱۴۰۰ , ۱۸:۱۶

در حالی که تام هالند در مصاحبه‌های قبلی خود اشاره کرد بود که حضور او به عنوان مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول نامشخص است. ایمی پاسکال تهیه‌کننده‌ی فیلم «مرد-عنکبوتی: راهی به خانه نیست» تایید کرد که در حال حاضر برنامه‌هایی برای بازگشت دوباره هالند در لباس مرد عنکبوتی وجود دارد و سه گانه دیگری از مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول در حال ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید

پاسکال در گفتگو با سایت فاندانگو گفت:

این آخرین فیلمی نیست که قرار است با استودیو مارول بسازیم – [این] آخرین فیلم مرد عنکبوتی نیست. ما در حال آماده شدن برای ساخت فیلم بعدی مرد عنکبوتی با تام هالند و مارول هستیم و این فقط بخشی از آن نیست ….. ما به این پروژه به شکل یک سه‌گانه نگاه می‌کنیم، و روند ساخت سه فیلم بعدی را از حالا شروع می‌کنیم. این آخرین فیلم ما از دنیای سینمایی مارول نیست.

علاوه بر خبر حضور تام هالند در فیلم‌های بعدی مرد عنکبوتی پاسکال همچنین اظهار داشت که دنباله «راهی به خانه نیست» نقطه اوج سه‌گانه سینمایی «بازگشت به خانه» خواهد بود و روایتگر داستان تبدیل شدن تام هالند به مرد عنکبوتی است که همه ما منتظر او بودیم.

از بازیگرانی که در فیلم مرد عنکبوتی به ایفای نقش می‌پردازند می‌توان به تام هالند در نقش پیتر پارکر/مرد عنکبوتی ، زندیا در نقش ام جی، بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، جیکوب باتالون در نقش ند لیدز، ماریسا تومی در نقش خاله می، جی. بی. اسموو در نقش ژولیس دل اشاره کرد.

علاوه بر این شخصیت‌های شرور سری فیلم‌های مرد عنکبوتی شامل الکترو (جیمی فاکس)، دکتر اختاپوس (آلفرد مولینا)، نورمن آزبورن/ گرین گابلین (ویلم دفو)، سندمن/مرد ماسه‌‌ای، راینو و لیزرد نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.

فیلم Spider-Man: No Way Home  در تاریخ جمعه ۲۶ آذرماه (۱۷ دسامبر) روی پرده سینما خواهد رفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: