آمار کاربران هم زمان استیم

آمار کاربران هم زمان استیم از مرز ۲۷ میلیون نفر عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۸ آذر ۱۴۰۰ , ۱۲:۱۲

آمار کاربران هم زمان استیم با ثبت رکورد ۲۷,۳۸۴,۹۵۹ نفر توانست رکورد ماه آوریل سال ۲۰۲۱ را بشکند و بار دیگر تاریخ سازی کند. در ماه آوریل امسال تعداد مخاطبان هم زمان به ۲۶.۹ میلیون نفر رسیده بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

به عنوان بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین پلتفرم فروش بازی‌ها روی PC، فروشگاه استیم ابدا با رکورد شکنی و ثبت آمارهای تحسین برانگیز ناآشنا نیست. علی رغم تمامی تلاش‌هایی که رقبا این پلتفرم، بویژه اپیک اسور برای پیشی گرفتن از آن انجام داده‌اند، استیم همچنان از این حیث یکه‌تاز است و آمار مخاطبان و کاربران بازی به خوبی این موضوع را نشان می‌دهد. در ماه آوریل سال میلادی جاری این پلفترم موفق شد آمار خارق العاده ۲۶.۹ میلیون نفر کاربر هم زمان را از خود به ثبت برساند و اکنون و تنها پس از گذشت چند ماه، این رکود باز هم ارتقا یافته‌است.

به گزارش اکانت SteamDB در توئیتر آمار کاربران هم زمان استیم از مرز ۲۷ میلیون نفر عبور کرده‌است. به بیان دقیق‌تر در هفته گذشته ۲۷,۳۸۴,۹۵۹ نفر به صورت هم زمان مشغول تجربه بازی‌‌های مختلف روی این پلتفرم بوده‌اند. مسلما جشنواره پاییزی استیم در ثبت این رکورد بی‌اثر نبوده، بیش از چند صد بازی با تخفیفات قابل توجه به فروش رسیدند که این ایام با تعطیلات عید شکرگزاری در آمریکا نیز مصادف شده بود.

جشنواره پاییزی استیم تا اول دسامبر ادامه دارد و تخفیفات پا برجا هستند. جشنواره زمستانی نیز اوایل سال میلادی آتی آغاز خواهد شد. با توجه به اینکه در آن ایام مدت زمان تعطیلات طولانی‌تر هستند، شاید شاهد ثبت رکوردهایی به مراتب اعجاب برانگیزتر از ولو و پلتفرم فروش آن باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: