بازی جدید ویچر

روند ساخت بازی جدید ویچر و سایبرپانک ۲۰۷۷ از سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۶ آذر ۱۴۰۰ , ۱۱:۰۴

رئیس استودیو سی‌دی پراجکت رد، آقای آدام کیشنسکی (Adam Kiciński) اعلام کرد روند ساخت بازی جدید ویچر و همچنین نسخه جدید سایبرپانک ۲۰۷۷ به صورت رسمی از سال میلادی آینده آغاز می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو سی دی پراجکت رد برنامه‌های مدونی برای دو مجموعه بزرگ خود، Witcher و Cyberpunk 2077 تدارک دیده و قرار است نسخه‌های آپدیت شده و نسل نهمی هر دو بازی اوایل سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. از سوی دیگر سایبرپانک ۲۰۷۷ قرار است تا زمان رفع شدن کامل ایرادات چندین پچ و آپدیت جدید دریافت کند و بسته‌های گسترش دهنده رایگان و داستانی نیز برای این بازی در دست ساخت قرار دارد. با تمام این تفاسیر، کمپانی قصد دارد به سراغ نسخه‌های جدید هر دو مجموعه نیز برود.

آقای آدام کیشنسکی (Adam Kiciński)، رئیس استودیو سی‌دی پراجکت رد، اخیرا با وبسایت لهستانی Rzeczpospolita مصاحبه‌ای داشته و طی آن درباره برنامه‌های آینده استودیو صحبت کرده‌است. زمانی که از ایشان پرسیده شد آیان کمپانی قصد دارد در کنار دو IP بزرگ خود، ویچر و سایبرپانک ۲۰۷۷ به سراغ یک آی‌پی چدید نیز برود، ایشان گفتند هر دو مجموعه از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار هستند و سی دی پراجکت رد قصد دارد فعلا تمرکز خود را به این دو مجموعه معطوف کند و از اوایل سال ۲۰۲۲ روند ساخت بازی جدید ویچر و سایبرپانک ۲۰۷۷۷ رسما آغاز می‌شود.

هر نسخه جدید پروژه‌های عظیم و چندین ساله خواهند بود و بودجه‌های AAA برای آن‌ها در نظر گرفته شده‌است. با توجه به اشتباهاتی که مسئولان CD Projekt RED درباره سایبرپانک ۲۰۷۷ مرتکب شدند، احتمالا از آن‌ها درس گرفتند و مدت زمان بازاریابی برای پروژه‌های خود را بسیار کوتاه خواهند کرد و بنابراین در آینده نزدیک خبری درباره این دو پروژه منتشر نخواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: