بازی Child of Light 2

بازی Child of Light 2 شاید سال ۲۰۲۲ معرفی شود

توسط محسن شجاعی در ۵ آذر ۱۴۰۰ , ۱۲:۴۲

به گفته یکی از کارمندان ارشد استودیو یوبی سافت مونترال، به احتمال قوی بازی Child of Light 2 اوایل سال ۲۰۲۲ رونمایی می‌شود. ظاهرا طرح نهایی از بازی مورد تایید مدیران پروژه قرار گرفته و بزودی بازی به صورت رسمی معرفی می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بر هیچکس پوشیده نیست که یوبی سافت یکی از فعال‌ترین و پرکارترین شرکت‌ها در صنعت ویدیو گیم است و هر سال شاهد عرضه چندین بازی از این ناشر هستیم. طی سالیان اخیر در کنار عرضه نسخه‌های جدید از مجموعه‌های پرطرفدار و محبوبی همچون فارکرای و اساسین کرید، یوبی سافت آی‌پی‌های جدید و متنوعی را نیز روانه بازار کرده‌است که برخی مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته‌اند و برخی دیگر آنطور که باید و شاید دیده نشدند.
یکی از بازی‌هایی که طرفداران وفدار و پیگیر خود را دارد اما، به طور وسیعی مورد استقبال قرار نگرفت، Child of Light بود. این بازی پلتفرمر، نقش آفرینی-نوبتی به لطف طراحی‌های هنری چشمنواز و موسیقی‌های خود رضایت بسیاری از طرفداران را به دست آورد اما، هیچگاه یوبی سافت دنباله این بازی را معرفی نکرد.

البته شاید بزودی این شرایط تغییر کند، به گفته آقای Patrick Plourde، یکی از کارگردانان استودیو یوبی سافت مونترال، طراح نهایی بازی Child of Light 2 بالاخره مورد تایید مدیران پروژه ساخت بازی قرار گرفته و احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی از این بازی رونمایی شود.

آقای Plourde آخرین بار در سال ۲۰۱۹ گفته بود که تیم سازنده بازی ایده کاملی برای ساخت دنباله بازی دارد اما، یوبی سافت علاقه‌ای به ساخت چنین بازی‌هایی ندارد و ترجیح می‌دهد تمرکز خود را صرف بازی‌های لایو سرویس و بزرگسالانه بکند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: