Life is Strange: True Colors برای نینتندو سوییچ

تاریخ انتشار Life is Strange: True Colors برای نینتندو سوییچ اعلام شد

توسط محسن شجاعی در ۴ آذر ۱۴۰۰ , ۱۵:۵۷

با نزدیک شدن آغاز ماه دسامبر، اکانت رسمی مجموعه Life is Strange در توئیتر از تاریخ انتشار Life is Strange: True Colors برای نینتندو سوییچ رونمایی کرد. این بازی به صورت دیجیتالی از شانزدهم آذر ماه و به صورت فیزیکی از ششم اسفند ماه در دسترس قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه جدید مجموعه درام تعاملی Life is Strange، با پسوند True Colors در ماه سپتامبر سال جاری برای پلتفرم‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت به همراه PC و گوگل استدیا عرضه شد. کمپانی اسکوئر انیکس به عنوان ناشر بازی قصد داشت این بازی را در همان زمان برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر کند اما، به دلیل مشکلات فنی و اجرایی ایجاد شده در این نسخه، تصمیم خود را تغییر داد.
مدتی پس از اعلام تعویق تاریخ انتشار این نسخه، اعلام شد که نسخه سوییچ Life is Strange: True Colors در ماه دسامبر منتشر می‌شود اما، تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص نبود. با نزدیک شدن آغاز ماه دسامبر بالاخره تاریخ انتشار Life is Strange: True Colors برای نینتندو سوییچ اعلام شد.

این بازی به صورت دیجیتالی از شازندهم آذر ماه و به صورت فیزیکی از ششم اسفند ماه در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه‌های کنسولی و PC بازی عملکرد مناسبی از نظر تجاری داشتند و توانستند رضایت منتقدان را نیز به خود جلب کنند. حتی به عقیده برخی True Colors بهترین نسخه در مجموعه Life is Strange است.

ریمستر نسخه اول و بسته الحاقی Before the Storm دوازدهم بهمن منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: