آمار فروش Xbox Series X/S تا پایان ماه سپتامبر بیش از ۶.۷ میلیون دستگاه است

توسط محسن شجاعی در ۲۷ آبان ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۵

به گزارش موسسه تحلیلی Ampere Analysis games آمار فروش Xbox Series X/S تا پایان ماه سپتامبر بیش از ۶.۷ میلیون دستگاه است. نکته جالب توجه اینکه سری اس در برخی کشورها فروش به مراتب بهتری از سری ایکس دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که خانواده ایکس باکس از دوران رکود و چالشی عبور کرده و با آغاز نسل نهم در شرایط بسیار مطلوبی به سر می‌برد. ایکس باکس سری ایکس/اس شروع بسیار خوبی را تجربه ‌کردند و از نظر تجاری آمار و ارقام تحسین برانگیزی را از خود به ثبت رساندند. سخنگو مایکروسافت در نشست خبری خود اعلام کرد عملکرد کنسول‌های نسل نهم این شرکت از تمامی کنسول‌های نسل‌های پیشین ایکس باکس بهتر بوده‌است. در اواسط نسل هشتم مایکروسافت از ارائه آمار دقیق درباره فروش کنسول ایکس باکس وان خودداری کرد و بنابراین مشخص نیست نسل نهم این کمپانی دقیقا چه عملکردی در مقایسه با نسل هشتم دارد.

به گزارش موسسه تحلیلی Ampere Analysis games آمار فروش Xbox Series X/S تا پایان ماه سپتامبر بیش از ۶.۷ میلیون دستگاه است. سرپرستتیم تحقیقاتی این موسسه، آقای پیرس هاردینگ، آمار و تحلیل دقیقی درباره میزان فروش هر دو کنسول سری ایکس و سری اس ارائه کرده‌است. به گفته ایشان از ۶.۷ میلیون دستگاهی که از ابتدای عرضه این کنسول‌ها تا پایان ماه سپتامبر به فروش رفته، ۱.۳۶ میلیون دستگاه از ماه جولای تا ماه سپتامبر سال جاری به فروش رفته‌اند.

نکته جالب توجه اینجاست که به گزارش آقای هاردینگ سری اس در برخی از “بازارهای کلیدی” بیشتر از سری ایکس به فروش رفته‌است و در بازارهای مهم دیگر نیز میزان فروش آن‌ها تقریبا برابر است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: