بازی جدید کوآنتیک دریم

شایعه: بازی جدید کوآنتیک دریم Eclipse نام دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۳ آبان ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۰

به گفته ژورنالیست معروف، آقای جف گراب بازی جدید کوآنتیک دریم که با الهام از جهان جنگ ستارگان ساخته می‌شود، Eclipse نام دارد و در دوران High Republic جریان خواهد داشت. مطابق شایعات این بازی بسیار اکشن‌تر از عناوین سابق استودیو است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

برای طرفداران ژانر درام تعاملی، نام استودیو فرانسوی کوآنتیک دریم بسیار آشنا است. این استودیو از دوران طلایی PS2 و با بازی فارنهایت مشغول ارائه بازی‌های دیالوگ محور با سیستم‌ انتخاب پیچیده است که هر تصمیم و حرکت از سونی بازیکنان سرنوشت شخصیت‌های اصلی را شکل خواهد داد. پس از عرضه بازی Detroid Become Human در سال ۲۰۱۸و قطع همکاری با سونی، شاهد عرضه بازی‌های استودیو روی پلتفرم رایانه‌های شخصی بودیم و به زعم بسیاری آینده این استودیو در مسیر و شیوه جدید تماشایی خواهد بود.

ماه پیش شایعات جدیدی درباره پروژه بعدی استودیو فرانسوی منتشر شد که از سوی بسیاری از اینسایدرهای معتبر مورد تایید قرار گرفت. بنابر گزارش‌ها بازی جدید یک پروژه در جهان جنگ ستارگان است و هر چند مانند بازی‌های پیشین استودیو داستان نقش پررنگی را دارد اما، هسته گیم‌پلی شبیه به عناوین قبلی استودیو نیست و سیستم مبارازت و اکشن بازی عمیق‌تر از قبل کار شده‌اند.

ژورنالیست مشهور، آقای جف گراب اخیرا مدعی شده این بازی آماده رونمایی رسمی است و به احتمال قوی تا پیش از پایان سال میلادی جاری رونمایی خواهد شد. به گفته ایشان بازی جدید کوآنتیک دریم Eclipse نام دارد. وی می‌گوید از خط داستانی و سبک و سیاق بازی اطلاع چندانی ندارد اما، احتمال می‌دهد وقایع داستان بازی در دوران High Republic رخ دهند.

بدون شک آقای گراب یکی از معتبر‌ترین افراد در زمینه افشای اطلاعات است اما، در هر حال نباید به چشم اطلاعات رسمی به این گفته‌ها نگریست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: