تاریخ عرضه Steam Deck

تاریخ عرضه Steam Deck بهمن ماه موکول شد

توسط محسن شجاعی در ۲۰ آبان ۱۴۰۰ , ۱۵:۱۸

شب گذشته کمپانی ولو با انتشار بیانیه‌ای خبر از توعیق در تاریخ عرضه Steam Deck داد. این کامپیوتر دستی در ابتدا قرار بود آذرماه روانه بازار شود اما، این زمان به بهمن ماه موکول شد. کمبود قطعات سخت افزاری و مشکلات تولید علت اصلی این تصمیم بیان شده‌اند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت ولو که با استیم دک تضمیم گرفت به نوعی وارد رقابت کنسول شود و ظاهرا برای تمام جوانب و موانع این راه برنامه ریزی کرده‌است. ولو وعده‌هایی بزرگ و جسورانه‌ای را درباره این دستگاه به مخاطبان داده و مطمئن است تمامی بازی‌هایی که روی پلتفرم استیم عرضه شوند، به راحتی روی این دستگاه نیز اجرا خواهند شد. مسلما ادعاهای ناشر جالب توجه و تحسین برانگیز است و به همین دلیل بسیاری از اهالی رسانه و مخاطبان در انتظار عرضه استیم دک و بررسی عملکرد آن هستند.

در زمان معرفی قرار بود این دستگاه در آذر ماه سال جاری روانه بازار شود و با توجه به اینکه کم‌تر از یک ماه تا فرارسیدن تاریخ موعود باقی مانده، بسیاری در تعجب بودند که چرا ولو زمان دقیق عرضه را مشخص نمی‌کند. بالاخره ولو نسبت به تاریخ عرضه Steam Deck واکنش نشان داد. البته نه برای تعیین زمان عرضه، بلکه برای اعلام خبر تعویق آن. این دستگاه فوریه ۲۰۲۲ (اواخر بهمن یا اوایل اسفند) عرضه خواهد شد. کمبود قطعات مورد نیاز و مشکلات تولید علت اصلی این تعویق است.

ولو به مخاطبان وعده داد تمامی افرادی که اقدام به پیش خرید دستگاه کرده‌اند در ماه فوریه و بدون مشکل دستگاه‌های خود را دریافت خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: