ریمستر GTA IV

شایعه: ریمستر GTA IV سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۹ آبان ۱۴۰۰ , ۱۳:۳۵

به ادعای یکی از کاربران توئیتر در مدتی است مشغول افشای اطلاعات صحیح بویژه درباره کال آو دیوتی است، راک استار مشغول ساخت ریمستر GTA IV برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و PC است و این ریمستر را سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه خواهد کرد. برای اطلاع از آحرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طرفداران مجموعه Grand Theft Auto مشغول سپری کردن دوران پر خبر و شلوغی هستند. از یک سو قرار است فردا و به لطف ریمستر Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition بار دیگر فرصت تجربه سه نسخه کلاسیک GTA Vice City ،GTA III و GTA: San Andreas را پیدا کنند و از سوی دیگر سال آینده پرفروش‌ترین نسخه تاریخ این مجموعه، GTA V این بار در قالب نسل نهمی و با دریافت انواع بهبودها و پیشرفت‌های گرافیکی و اجرایی برای کنسول‌های PS5 و Xbox Series X/S عرضه می‌شود. البته ظاهرا این چهار بازی تنها نسخه‌های قدیمی نیستند که آپدیت گرافیکی دریافت می‌کنند.

یکی از کاربران توئیتر، @RalphsValve که اخیرا مشغول انتشار اطلاعاتی است که تا کنون صحت اکثر آن‌ها تایید شده، در تازه‌ترین توئیت خود مدعی شد راک استار مشغول ساختن ریمستر GTA IV برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی است و این ریمستر را سال ۲۰۲۳ میلادی روانه بازار می‌کند. این ریمستر شامل بسته‌ الحاقی Episodes from Liberty City نیز است که خود دو کمپین داستانی The Lost and the Damned و The Ballad of Gay Tony را به بازی می‌افزایند. ظاهرا این ریمستر شامل یک بخش آنلاین چند نفره نیز است.

اخبار متعددی درباره عرضه ریمستر بازی‌های قدیمی راک استار وجود دارد. به گفته برخی اینسایدرها ریمستر Red Dead Redemption نیز برای کنسول‌ها و PC عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: