کالکشن آنچارتد

کالکشن آنچارتد در استرالیا رتبه بندی سنی دریافت کرد

توسط امیرحسین حسین زاده در ۱۸ آبان ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۱

چندین ماه پیش کالکشن آنچارتد با نام Uncharted: Legacy of Thieves Collection که شامل نسخه PC و ریمستر عناوین Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy است معرفی شد. اما تاریخ انتشار مشخصی برای این عنوان  اعلام نشد. با دنیای بازی همراه باشید.

به‌تازگی Uncharted: Legacy of Thieves Collection در استرالیا رده‌بندی سنی دریافت کرده است. این می‌تواند به این معنا باشد که به ‌انتشار Uncharted: Legacy of Thieves Collection نزدیک شده‌ایم. این احتمال وجود دارد که سونی به زودی تاریخ انتشار عنوان Uncharted: Legacy of Thieves Collection اعلام کند. البته لازم به ذکر است که فیلم آنچارتد در ۱۸ فوریه سال بعد عرضه می‌شود، این امکان وجود دارد که تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves Collection و فیلم آنچارتد یکی باشند.

عنوان Uncharted: Legacy of Thieves Collection که شامل نسخه PC و ریمستر عناوین Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy است. این کالکشن برای PS5 و PC منتشر می‌شود. پورت PC این کالکشن توسط Iron Galaxy Studios صورت می‌گیرد. استودیو‌های Iron Galaxy سابقه کار روی نسخه PC سه‌گانه آرکهام را داشتند. و همچنین وظیفه پورت تعداد بسیاری عناوین دیگر برای پلتفرم‌های مختلف.

نظر شما کاربران دنیای بازی درمورد انتشار کالکشن آنچارتد چیست؟ آیا شما به تجربه کالکشن آنچارتد مشغول می‌شوید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: