کارگردان Deathloop

کارگردان Deathloop به ریاست شعبه لیون استودیو آرکین منصوب شد

توسط محسن شجاعی در ۱۸ آبان ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۶

آقای Dinga Bakaba، کارگردان Deathloop زین پس به عنوان رئیس شعبه لیون استودیو آرکین به فعالیت خود در این شرکت ادامه می‌دهد. وی با حفظ سمت همچنان سرپرست تیم خلاقیت استودیو اصلی نیز خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای Dinga Bakaba که چندین سال است در استودیو آرکین به عنوان یکی از سرپرست‌های تیم خلاقیت و نوآوری مشغول کار است و به صورت مشترک کارگردانی بازی دث لوب را نیز بر عهده داشته‌است، مدتی است که به ریاست شعبه لیون این استودیو منصوب شده‌است. به گفته منابع وبسایت VGC ایشان از ماه اکتبر سال میلادی جاری در این سمت مشغول به کار شده‌اند و در واقع پس از اینکه آقای Romuald Capron این استودیو را ترک گفتند، آقای Bakaba جانشین ایشان شدند. وی همچنان به عنوان سرپرست تیم خلاقیت و نوآوری به صورت مشترک با آقای سباستین میتون (Sebastien Mitton) به فعالیت خود ادامه می‌دهد. آقای میتون دیگر کارگردان دث لوپ بودند.

کارگردان Deathloop بیش از یازده سال است که در مشغول فعالیت در استودیو آرکین است و از سال ۲۰۱۰ تا کنون روی چند پروژه بزرگ و کوچک در این استودیو کار کرده‌است. ایشان طراح ارشد دو بازی تحسین شده دیگر از آرکین یعنی Dishonored 2 و Dishonored: Death of the Outsider بودند. از دیگر پروژه‌های وی می‌توان به کارگردانی Wolfenstein: Youngblood اشاره کرد. باید منتظر ماند و دید آرکین تحت مدیریت ایشان چه مسیری را در پیش خواهد گرفت.

بازی دث لوپ هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC و PS5 در دسترس است. مدت زمان انحصاری کنسولی بودن این بازی یک سال است و به احتمال زیاد پس از این مدت، شاهد عرضه بازی برای Xbox Series X/S خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: