بازی های آینده Take Two

واقعیت مجازی بخش مهمی از بازی های آینده Take Two را تشکیل می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۱۷ آبان ۱۴۰۰ , ۲۰:۴۰

مدرعامل شرکت Take-Two Interactive در تازه‌ترین کنفرانس مالی شرکت اعلام کرد قصد دارد بیشتر روی بازی‌های VR کار کنند و واقعیت مجازی بخش مهمی از بازی های آینده Take Two را تشکیل خواهد داد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طرفداران مجموعه Grand Theft Auto هفته‌های جذابی را پیش رو دارند. شاید هنوز خبری از GTA VI نباشد اما، پیش از پایان هفته جاری Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition که متشکل از نسخه‌های ریمستر سه بازی GTA: Vice City ،GTA III و GTA: San Andreas است، روانه بازار می‌شود. از سمت دیگر شرکت فیس بوک که اکنون با نام Meta شناخته می‌شود، در تازه‌ترین کنفرانس خود از نسخه واقعیت مجازی GTA: San Andreas رونمایی کرد. این بازی به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی Oculus Quest 2 منتشر می‌شود. بازی بزرگ دیگری که برای این هدست در دست ساخت است، Resident Evil 4 VR است.

ظاهرا کمپانی مادر راک استار قصد دارد با ساخت نسخه VR بازی San Andreas، مسیر جدید را در سیاست‌های خود مبنی بر ساخت بازی‌ها آغاز کند. آقای Strauss Zelnick، مدیرعامل Take-Two در تازه‌ترین کنفرانس مالی شرکت اعلام کرد واقعیت مجازی بخش مهمی از بازی های آینده Take Two را تشکیل می‌دهد و قرار است بازی‌های VR بیشتری را از این شرکت ببینیم.

وی خاطر نشان کرد در ابتدا نسبت به پتانسیل این تکنولوژی برای موفقیت در حوزه گیمینگ شک داشته اما، اکنون کاملا به آن اطمینان دارد و می‌داند واقعیت مجازی بخش جدا نشدنی گیمینگ در آینده است و در نتیجه تیک تو نیز دامنه فعالیت‌های خود را در این حوزه گسترش می‌دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: