فروش بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

فروش فوق‌العاده بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

توسط هدایت واحدی در ۱۴ آبان ۱۴۰۰ , ۲۰:۱۲

طبق گزارش اخیر نینتندو، بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD با فروش بیش از ۳.۶ میلیون نسخه تقریبا به فروش نسخه اورجینال این بازی دست پیدا کرده است.

کمپانی ژاپنی در کنار گزارش مالی سه‌ماهه‌ی اخیر خود، فهرست ده بازی پرفروش فرست پارتی را برای کنسول سوییچ اعلام کرده است. درکنار این لیست، نینتندو فهرست دیگری را منتشر کرده که در آن بازی‌هایی را می‌بینیم که گرچه از فروش نسخه اورجینال خود پیشی نگرفته‌اند اما همچنان فروشی بسیار عالی داشته‌اند.

بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در تاریخ ۲۵ تیر امسال (۱۶ جولای) عرضه شد و در بازه‌ی زمانی ۲ ماهه تا تاریخ ۸ مهر ماه (۳۰ سپتامبر) چیزی حدود ۳.۶ میلیون نسخه فروخته است، این در حالی است که نسخه اورجینال این بازی که برای کنسول Wii عرضه شد از زمان انتشار در سال ۲۰۱۱ تاکنون تنها ۳.۶۷ میلیون نسخه فروش داشته است. بازی‌های New Pokemon Snap (آمار فروش ماه آپریل: ۲.۰۷ میلیون نسخه) و Mario Golf: Super Rush (آمار فروش ماه آپریل: ۱.۳۴ میلیون نسخه) به ترتیب با فروش ۲.۱۹ و ۱.۹۴ میلیون نسخه، فروش قابل توجهی را طی چند ماه اخیر تجربه کرده‌اند. همچنین با توجه به گزارش‌های اخیر، کنسول نینتندو سوییچ فروش ۹۲.۹۷ میلیون نسخه‌ای را در سراسر جهان تجربه کرده است.

نظر شما در رابطه با فروش بازی‌های نینتندو چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: