مزایای پیش خرید Elden Ring

مزایای پیش خرید Elden Ring و محتویات نسخه Collector’s Edition بازی مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ آبان ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۱

پس از نمایش حدودا بیست دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی الدن رینگ، ناشر از محتویات نسخه‌های ویژه بازی و همچنین مزایای پیش خرید Elden Ring رونمایی کرد. این عنوان ششم اسفند ماه برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته و پس اینکه شب پیش از آن کمپانی بندای نامکو به صورت رسمی اعلام کرده بود، پیش نمایشی حدودا ۲۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی و جهان بازی الدن رینگ منتشر شد که توانست به خوبی توجه مخاطبان را به خود جلب کند و سبب بالا رفتن هایپ و هیجان میان آن‌ها شود. در کنار نمایش گیم‌پلی، ناشر از نسخه‌های مختلف بازی و همچنین مزایای پیش خرید هر نسخه رونمایی کرد. نسخه استاندارد و دیجیتال دیلاکس بازی به صورت دیجیتالی پیش فروش می‌شوند. قیمت این دو نسخه به ترتیب ۶۰ و ۸۰ دلار است. Digital Deluxe شامل یک آرت بوک دیجیتالی از بازی و سانترک‌های آن است.

مزایای پیش خرید Elden Ring شامل یک Adventure Guide است که اطلاعات مهم و مفیدی را درباره جهان بازی در اختیار مخاطب می‌گذارد. در کنار این مورد یک gesture ویژه نیز به این دسته از خریداران و آواتار آن‌ها اهدا می‌شود. نسخه‌های ویژه فیزیکی بازی شامل Collector’s Edition به قیمت ۱۹۰ دلار است که شامل یک استیل بوک، یک مجسمه نه اینچی از شخصیت Malenia، یک آرت بوک فیزیکی چهل صفحه‌ای، ساندترک‌های بازی به صورت دیجیتالی و یک کالکتور باکس است. نسخه Premium Collector’s Edition در کنار تمامی یک موارد یک کلاه خود در سایز ۱.۱ را نیز به مخاطبان هدیه می‌دهد. قیمت نسخه پریمیوم ۲۶۰ پوند است.

الدن رینگ ششم اسفند ماه برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: