آپدیت جدید بازی Animal Crossing: New Horizons

آپدیت جدید بازی Animal Crossing: New Horizons در دسترس قرار گرفت

توسط محسن شجاعی در ۱۳ آبان ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۴

آپدیت جدید بازی Animal Crossing: New Horizons (ورژن ۲.۰) که قرار بود پسفردا عرضه شود، امروز و به صورت ناگهانی در اختیار دارندگان بازی قرار گرفت و مخاطبان می‌توانند از محتواهای جدید و رایگان آن برخوردار شوند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مطابق اطلاعیه‌ای که شرکت نینتندو مدتی قبل منتشر کرده بود، آپدیت ورژن ۲.۰ بازی انیمال کراسینگ: نیو هورایزن قرار بود و روز ۱۴ام آبان ماه (پنجم نوامبر) و هم زمان به بسته الحاقی Happy Home Paradise در اختیار مخاطبان قرار گیرد اما، بنا بر دلایلی نامعلوم سازنده این آپدیت را چند روز زودتر در اختیار مخاطبان قرار داد و تمامی دارندگان بازی می‌توانند به صورت رایگان اقدام به دریافت این آپدیت کنند.

آپدیت جدید بازی Animal Crossing: New Horizons محتواهای تازه‌ای را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. اهالی جدیدی به دهکده اضافه می‌شوند و مخاطبان می‌توانند همراه با دوستان خود در کافی شاپ Roost وقت بگذرانند و قهوه بخورند. علاوه بر دوستان واقعی امکان برخورد با اهالی دهکده نیز در کافی شاپ وجود دارد. یکی از شخصیت‌های جدیدی که به بازی اضافه شده، Kapp’n نام دارد که مخاطب را به جزیره‌های ناشناخته و دور افتاده می‌برد.

شخصیت Harve نیز دوباره به مجموعه بازگشته تا این بار در جزیره خود خدمات مختلفی را از قبیل پیشگویی و اصلاح مو به مخاطب ارائه کند. دستور العمل پخت چندین شیرینی جدید، امکان ارتقا محفظه‌های درون خانه و فعالیت‌های دسته جمعی جدید نیز بخشی از محتوای این آپدیت جدید را شامل می‌شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: